Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a jobb a gyereknek?2éves...

Mi a jobb a gyereknek?2éves lesz a kisfiam.Bölcsöde vagy a szomszéd anyuka?Összesen 3hónapról lenne szó.

Figyelt kérdés
Hitelre lenne szükségünk(lakásvásárlásra).Kifizettük a hiteleinket,sajnos a férjem passzív khr-es.Így csak az Otp tud segíteni.Gyed extra lejár 1hónap múlva így az már nem számít bele.Viszont ha lenne nekem is jövedelmem akár csak 80ezer+a gyes az már elég lenne.Kisfiam még cicivel alszik,és nem tudom hogy nem e nagyon megviselné,hogy nem vagyok ott vele,se cici,se anya.Akár 2kor mikor hazaérnék gyors elaltatnám aludna 1órát.Akkor még nem borulna úgy fel a megszokott napi rendje.Napi 6órás munka lenne.Nagyon közvetlen,jókedvű,barátkozós,ügyes a fiam,imádja a társaságot is.Jól kijön a gyerekekkel.Így a bölcsibe nem lenne probléma csak ugye a cici hiány nem tudom,hogy viselné.Ezért gondoltam a másik anyukára,mert ő vele ellene ebédidőbe amíg haza nem érek.Tudom,hogy mi nekünk kell ezt eldönteni,hogy mi a jobb,de kíváncsi vagyok más véleményére is.
2021. ápr. 15. 13:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
bölcsi
2021. ápr. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
2 évest simán adhatsz bölcsibe, nem csak három hónapra, végleg. Az enyém is cicizik, mégsincs semmi gond a bölcsiben, még fiatalabb is a te gyerekednél (15 hónapos). Tudja hogy a bölcsiben nincs cici, de otthon van, teljesen elfogadta a helyzetet :) De elhiszem hogy bizonytalan vagy, mert a sok bezzeganyu kb malenkij robotnak állítja be a bölcsit, pedig egyáltalán nem rossz ott a gyereknek, add be nyugodtan :)
2021. ápr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%

Bolcsi egyerlemuen. En nagyon latom h milyen rossz h a virus miatt most o se megy( tudom h nyiva van de megse visszuk)

Tornaznak mindokaznak szocializalodik. Csak ne lenne allandoan taknyos es ez a covid

2021. ápr. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm,és elalszik cici nélkül?Nem vetted észre,hogy megviselné,hogy nem vagy ott vele?Ha nem szopizna akkor tuti tetszene neki a társaság ami a bölcsibe van.😊
2021. ápr. 15. 13:34
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
2 éves. Nem pár hónapos. Simán tudnia kell elaludni cici nélkül. Felfogja hogy nem vagy ott így nincs. Az én fiam már másfél évesen felfogta, mikor mamánál aludt délután. Utána tök simán el is választottam. Ha ő akkor megértette akkor egy 2 éves még jobban megérti
2021. ápr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Bölcsöde, ott van rendszer mindenre.


Sokkal könnyebben mennek a dolgok, mert látja hogy a többi gyerkőc is alszik.

Már elég nagy, hogy ezt megértse.


Mikor kezdődik a bölcsi?

Ebéd utáni alvas cicirol addig nem tudod leszoktatni?

2021. ápr. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy 3 hónapra nem tudod beadni szerintem és az a gyereknek sem jó.
2021. ápr. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%
2es vagyok. Elaludt cici nélkül, ott szakképzett gondozók vannak, tudják, hogyan kell gyereket altatni. Mondta nekem egyikük h még olyan gyerek is elaludt, aki csak a szülei között bír elaludni otthon. Jó, nyilván nem az első napon, kellett pár hét, de végül megszokta a rendet.
2021. ápr. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
51%
6os, nem kell az ebéd utáni alvás ciciről leszoktatni. Fogja tudni, hogy a bölcsiben más a rend mint otthon :)
2021. ápr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%
3 hónapra nem veszik be a gyereket és nem is úgy megy, hogy hopp, holnap hiszem a gyereket, több hónapos várólista van, tehát max szeptemberben kezdhetne majd a gyerek.
2021. ápr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!