Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után mikor jött meg?...

Szülés után mikor jött meg? Nekem eddig még semmi.7 hós a babóm este és reggel szopizik még egy kicsit. Amig van egy csepp tejem addig nem is fog megjönni? De teherbe esés veszélye fenn áll már?

Figyelt kérdés
2008. dec. 6. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor megjöhet és bármikor teherbe eshetsz. Én 6 héttel szülés után már mensrtuáltam, pedig szoptatok, azóta rendszeres mensim van, ugyanúgy visszaállt a ciklusom, peteéréssel meg mindennel. 8 hónapos a fiam és még 3x szopik naponta.
2008. dec. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Terhes barmikor lehetsz mindjart a szules utan, ezert sokan szoptatoknak valo fogamzasgatlot is szednek a szoptatas alatt.

Nekem a 4. heten megjott a mensim, es 22 honapig szoptattam. Nem hiszem el, hogy a te orvosod nem vilagositott fel semmirol!

2008. dec. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hónap után elapadt a tejem, rá 2 hétre meg is jött. Ettől függetlenül a 8 hónap alatt is védekeztünk.
2008. dec. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez egyéntől függ. Nagyanyám 3 éves koráig szoptatta a gyerekeit, mert addig nem jött meg, és nem esett teherbe. Nekem 7 hónapos volt a babám, amikor először megjött. Elvileg ha nem menstruálsz nem eshetsz teherbe. a baj csak az, hogy a peteérés előbb van, mint a menstruáció, tehát semmi nem jelzi, így teherbe eshetsz.
2008. dec. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!