Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdekelne hogy ti kislányt...

Érdekelne hogy ti kislányt szerettetek volna vagy kisfiút ? ( igen, az egészség a legfontosabb,de mégis talán mindenkinek van egy kedvence)

Figyelt kérdés

Ha már van gyermeketek, van olyan hogy TITKON az egyiket valahogy jobban kedvelitek vagy jobban kijöttök?

Jobban össze illik a szemelyisegetek?

( itt bárki leírhatja, úgysem tudja meg senki )



2021. máj. 6. 09:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Kislányt szerettem volna, de kisfiú lett, nem bántam egyáltalán. A második kislány, így jó minden :)
2021. máj. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%
Pont, mint a 2-es válaszolónál. Így tökéletes :)
2021. máj. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
2021. máj. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
82%
Itt gyakorin lányt akar a többség
2021. máj. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%
Titkon se akartam egyiket se jobban. Lehet a férjem igen, (szerintem fiút) de én nem. A következő nemét nem is akarom tudni,csak amikor kibújik belőlem. Olyannyira nem érdekel,inkább legyen meglepi. Csak annyit mondjanak,hogy mindene rendben.
2021. máj. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
95%

Angolul van is erre kifejezés "gender disappointment".

Csalódottság amiatt, hogy nem az általunk megálmodott, elvárt neme lett a gyermekünknek.

Ez semmi más, csupán az embernek van egy elképzelése és nem úgy történik, ezt nem tudja irányítani és kialakul ez az érzés.

Viszont ha te nem tudsz ezen túljutni kedves kérdező, akkor keress fel pszichológust. Mert a pici fogja a kárát látni a te frusztrációdnak.


Rengetegen vannak akiknél nem az lett a baba neme, amire vágytak és nem, nem lehet ugyanúgy szeretni a gyerekeidet. Ez nem azt jelenti, hogy különbséget kell tenni köztük. Ha ezt nem tudod elfogadni, akkor tényleg szakember.

2021. máj. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
77%
Lányt akartunk, lány is lett.
2021. máj. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
66%
Én elsőre fiút, másodiknak lányt szerettem volna mindig is, és így lett.
2021. máj. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
72%
Fiút. Az is lett. Én nem vagyok az a rózsaszín, csillámos, habos babos típus. 🤷
2021. máj. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!