Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülinapi ajándék ötletek...

Szülinapi ajándék ötletek 2éves kisfiamnak?Elektromos autó vagy motor,kis asztal székkel,bobo car?Futó biciklije már van.

Figyelt kérdés
2021. máj. 6. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Április elején volt a fiam 2.szülinapja.

Hintákat (kintre fészekhinta, bentre csepp hinta), rengeteg kisautót, markolót, traktort kapott, amivel tud homokozni.

Illetve anyáéktól egy trambulint.


Elektromos autó unokatesóeknak van, fiamat hidegen hagyja. Kisasztala van, 1kezemen meg tudom számolni, hányszor használta.

2021. máj. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni,hogy társas házba lakunk,itt nincs udvar.Sajnos a kinti játékok kilőve.Az én kisfiam is imádja a markolót,traktort mindent ami autó.Rengeteg autója van,amit nehezen tudok tárolni.Kinti hintája,homokozója van a mamáéknál.Van neki 1 kis széke,abba viszonylag elég sokat ül,az asztalra azért gondoltunk,mert szeret az asztalnál enni.Lassan érdekli majd a gyurmázás,rajzolás is.Tanácstalan vagyok.
2021. máj. 6. 11:09
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már van futóbiciklije, felesleges még egy járgány. Legyen az asztal székkel, mellé kaphat rajzfüzetet színes ceruzákkal, kifestőt vagy gyurmát is. Éppen most kezdődik az "alkotói korszaka".
2021. máj. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, 1 perc különbséggel ugyanazt gondoltuk.
2021. máj. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen,látom.😁Találtam egy ilyen ráülős markolót.Azt megkapná az asztalhoz.(Tetszik az Ikea mammut színes szettje).
2021. máj. 6. 11:22
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Kis asztal tökéletes lehet, hozzá színes ceruzák, vagy gyurma készlet. Lányom nagyon szereti.
2021. máj. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kisasztalt vettunk mi is, imadja, hogy van saját asztalkaja, azon szokott mostaban enni is, nem.vska jatszani. Feszekhintat mondtam volna en is, de akkor igy nem jöhet szoba. Csuszda esetleg, ha az még nincs. Azt bent is lehet hasznalni. Vagy vannak ilyen jo kis mászókák is, amik bentre ugyanugy tok jok, mert nem oriasiak.
2021. máj. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!