Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az normalis ha egy adott 11...

Az normalis ha egy adott 11 éves kislány kiválaszt magának egy 20.ezer ft-os haspolot egy testresimulós cicanacival (szettet) gyereknapra ??

Figyelt kérdés
En szerintem picit túlzás! De kivancsi lennek ti hogyan gondoljátok ezt.
2021. máj. 29. 17:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Drága. A feléből is simán ki lehet jönni. De ha a szülei megveszik neki, ámen, de ezzel nem tesznek jót neki, sőt, ezzel csak rontanak a helyzeten.
2021. máj. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
86%
Attól függ, a szülei milyen anyagi helyzetbe vannak. Vagy most az ár ami meghökkentő, vagy hogy így akar elmenni?
2021. máj. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Én eleve nem vennék haspólót a 11 éves a lányomnak, ha ezer forint akkor sem.
2021. máj. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

Nem!

Nem az árával van gondom, hanem a haspólóval.

Én gyereknapra egy 30 ezres cipőt és 10 ezres táskát vettem :)

2021. máj. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Persze. Adnék neki pénzt tűsarkúra is.
2021. máj. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
Nem nem normális .
2021. máj. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Nálam egyáltalán a gyereknapi ajándék a nem-normális. 🤷‍♀️ Három gombóc fagyi a megszokott kettő helyett bőven elég ajándék egy ilyen napra.
2021. máj. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nincsenek együtt a szülei.

Az apuka vette neki.

En is inkább fagyit vettem volna vagy a másik lehetőség Mekibe vinni.

Igazából a barátom kislányáról van szó. En is mondtam neki kicsit túlzás ennyiért meg venni ezt a szettet összetudta volna álitani H&M-bol is mert egy drága kisboltba volt a szett.


A haspólóról annyit h en sem adnék a lányomra egy ilyen cuccot ha lenne gyermekem,de sajnos ezt látják mindenhol ès nekik is kell az anyuka pedig leszarja hogy öltözködik.

2021. máj. 30. 12:30
 9/18 anonim ***** válasza:
86%

Nyílván megengedték neki a szülei ha megvette az apuka neki. Az árával nincs bajom, mindenki annyit költ a gyerekére amennyit akar.

A lányom osztályában is az egyik anyuka ezzel fáraszt mindig, hogy mi mért nem a kínaiba járunk. Mindenki maga dönti el, hogy hol és mennyi pénzért vesz a gyereknek ruhát.

A haspólót én sem engedném meg max nyáron itthon.

Nekem visszataszító. Lehet azért mert olyan alkatra is felveszik ami nem igazán előnyös.

2021. máj. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%
Hagyjad, tipikus insta rinyó lesz. Ha már most nem az.
2021. máj. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!