Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 18 év alatti gyereked beoltatt...

18 év alatti gyereked beoltatta magát covid ellen?

Figyelt kérdés

2021. júl. 28. 15:58
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
35%
Pff.. Egy 14 éves nagyon el tudja dönteni, hogy egy kísérleti vakcinát beadasson. Kérdezd már meg, ha visszamenne az időben, kérné-e az oltásait. Az emberi hülyeség határtalan.
2021. aug. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom, miért tartod ilyen kevésre egy 14 éves értelmi képességeit, de én úgy tapasztalom, hogy képesek utánajárni a számukra fontos dolgoknak, és tudnak felelős döntést hozni (egy bizonyos határig nyilván). A szülő azért van, hogy ha ez mégsem így történne, akkor közbelépjen. Nekem az ennyi idős fiam szeretett volna oltást kapni, utána is járt a témának, ahogy amúgy szokott is mindennek, és mivel a férjemmel is így láttuk jónak, nem volt semmi akadálya, hogy felvegye az oltást.
2021. aug. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
60%
12,5 éves a lányom. Velünk egyetértésben megkapta az oltást. Mi így érezzük helyesnek. Aki másképp érzi, azt is meg tudom érteni.
2021. aug. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
47%
Én értem,de mi alapján tartjátok helyesnek, hogy egy gyerek kísérleti oltást kapjon? Nem kötekedésként, őszintén érdekel.
2021. aug. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
50%
Mert veled ellentétben én nem tartom kísérleti oltásnak.
2021. aug. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
45%
Hát pedig a tény az tény.
2021. aug. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
63%
A kísérleti oltás mellekhatasatol (már ha egyáltalán van olyan), egyáltalán nem tartunk. Míg a betegség szövődményeitol annál inkább.
2021. aug. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
63%
#26 Gondolom, akkor tényekkel tudod bizonyítani is. Hátha elbizonytalanodok 😏
2021. aug. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elbizonytalanítani, de sem tudom megindokolni miért nem az.
2021. aug. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
42%

Minden oltásnak, nem csak a covidénak, van egy protokollja, ami szerint forgalomba kerülhet. Ennek része, hogy milyen kísérleteket kell vele folytatni, míg eljut addig a fázisig, hogy a klinikai szakaszban emberek is kaphassák. Ott aztán meg van határozva, hogy ki mikor mennyit stb kap. Ez dokumentálva van. Más oltóanyagokkal sem csinálnak többet. Annyi ami az ilyen embereket, mint te, elbizonytalanítja, hogy rövid időn belül lett meg. De mivel a technológiát (vektoros átvitel, elölt vírusos és még az mRNS is) nem kellett kitalálni, így "csak" arra kellett koncentrálni, hogy kifejlesszék, hogy ezt hogyan lehet a koronavírus ellen felhasználni.

Kíváncsi vagyok, hogy a többi oltásról mit tudsz, amit használnak? Vagy csak ilyen elvből nem adatok be új oltást? Mert akkor mondd ezt és ne azzal dobálódz, hogy "kísérleti oltóanyag".

2021. aug. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!