Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért baj ha így lesz unokája...

Miért baj ha így lesz unokája anyának?

Figyelt kérdés
Férjem terméketlen és ez már baj volt szüleimnek. Most sperma donorral próbálkozzunk. Anyám elkezdi hogy miért nem válunk el mert így sem az ő gyereke. Meg hogy ezt olyan mintha idegen emberrel lefeküdnék. Meg hogy én ezzel megcsalom a férjem. Meg férjem és az ő szülei nem fogják szeretni. Férjem sajátja ként szeretné és a szülei is. Miért nem tudják elfogadni?

2021. aug. 27. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha így áll hozzá az anyukád, akkor én elgondolkodnék azon hogy ha megfogan a baba, érdemes lesz e tartani vele a kapcsolatot. Mert ha már még a megnemszületett gyerekkel kapcsolatban így beszél, hogy fogja ezt kivetíteni a majdani unokára? Leülnék vele beszélni, és amennyiben nem tudja ezt a helyén kezelni és elfogadni 100%-ig, akkor nem lesz unokázás.
2021. aug. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Én a helyedben jó messzire elkerülném a saját szüleimet és összetenném a két kezem, hogy a férjem még nem hagyott el az idióta anyám miatt. Egyáltalán nem normális anyukád reakciója és "jó tanácsa".

Menekülj és légy boldog a férjeddel meg a babátokkal. (teljesen lényegtelen ki a biológiai apja, ti nevelitek, ti fogjátok szeretni, ti fogtok mellette éjszakázni és ti lesztek ott a legszebb pillanataiban is)

2021. aug. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Ez komoly? Nekik mindegy, hiszen az ő unokájuk, mivel a te gyereked. Nem beszélve arról, hogy szerető párkapcsolatba születik, ahol boldog a lányuk.

Csatlakoznék az előzőkhöz, lehet jobb lenne anyádat kihúzni a képből..

2021. aug. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem az unokával van baja, hanem a férjeddel. Ez csak egy ürügy, hogy válj el tőle.
2021. aug. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Vagy zakkantak, vagy a férjedet utálják!

Nem hiszem h szükségem lenne ilyen emberekre az életemben. Szülőm ide vagy oda, én minimalizálnám a kapcsolatunkat.

Nehéz időszak ez nektek így is! Nem kell még a hülyeségük mellé!

Egyébként ha veled lenne gond és lombikoznátok/örökbefogadnátok akkor hogy vélekednének? Akkor is belerúgna a földön fekvő lányába?

Undorító

2021. aug. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%

Jézusom... majdnem mindenki azt tanácsolja, hogy minimalizáld a még meg sem született gyermeked kapcsolatát az anyai nagyanyjával, arra a feltevésre alapozva, hogy tudják, mi lesz később... ez már nekem is sok... többet itt sem kérek tanácsot...



Amúgy meg

2021. aug. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

Gondolom ismered anyádat, tudtad hogy milyen gondolkozású, minek avattad be?

Lesz unoka?

Igen dolgozunk rajta.

Ennyi soha nem tudta volna meg hogy hogyan fogant.

2021. aug. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%

Nekem is idegen lenne ez a spermadonor dolog... mondjuk én bele sem vágnék, ilyen esetben inkább elfogadnám hogy nekünk nem lehet.


Bár apunak is azt mondták terméketlen, és 2en is megszülettünk természetes módon, tehát szerintem hülyeség ez a diagnózis.

2021. aug. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

Utolsó

Ha én elmondom anyámnak azt hogy milyen gondban vagyunk a férjemmel, ÖNHIBÁNKON KÍVÜL, támogatást várok, jó szót és vigasztalást. Mert egy anya ezt csinálja ha a gyerekének problémája van. Nem mond ostobaságokat, nem kritizál.

Lehet hogy neked kéne ilyen kapcsolat, de többünknek biztos hogy nem.

2021. aug. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
43%
Bocs de a te véleményed pont ugyanannyit ér mint az enyém, tehát hogy értsd: te ne nekem reagálj, hanem a kérdésre válaszoljál. Semmi közöd a véleményemhez, az megvan?
2021. aug. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!