Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Leveszi a zoknit babád/kisgyer...

Leveszi a zoknit babád/kisgyereked?

Figyelt kérdés

Ez ilyen általános? Lányom amióta csak tudja, mindig leveszi a zokniját. Mindig ráadom alváshoz, de az az első, amikor az ágyba kerül, hogy leveszi... napközben is itthon, Tök hideg a padló, mégis leveszi a papucsot meg a zoknit, és mezítláb járkál 😳 20 hónapos.

Nálatok is ez van?


2021. okt. 27. 22:28
A kérdező szavazást indított:
Magán hagyja
Leveszi mindig
Leveszi alváshoz
Leveszi napközben
35 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Allando napi küzdelem. Ejjel nincs rajta a hálózsák miatt,de egy nap legalabb 30* huzom vissza. Az őrületbe kerget. Van zokni tarto gumipant,olyan mint egy boka fasli,de szerintem attol meg bogne. :/
2021. okt. 28. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Harisnya, rövidnadrág.

Ez se mindig életbiztosítás, de később veszi le

2021. okt. 28. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Azt hittem csak az én gyerekem ilyen.😅
2021. okt. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Napközben harisnyában van, azt még nem veszi le. Este pedig talpas nadrág van rajta. 15 hónapos. A zokni kb 10 percig szokott rajta lenni.
2021. okt. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lányom mindig levette, utálta. A cipőt is. Kb 1,5 éves volt, mikor már leszokott erről, azóta meg mindig kéri a zoknit.
2021. okt. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!