Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi lenne a reális gyermekt...

Mennyi lenne a reális gyermektartásdíj?

Figyelt kérdés

Kötelezett havi nettó jövedelme 350ezer Ft körül van.

3 gyermeket nevel saját háztartásban, ebből egy a sajátja, és kettő nevelt gyermek, a felesége előző kapcsolatából.

Ez esetben körülbelül mennyi a reális gyermektartásdíj a különélő gyermekre?



2021. nov. 11. 12:46
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

#29

Ok, értem, nyilván nem én írtam, meg tudom, hogy az ilyen jellegű kérdések alatt szinte elkerülhetetlen a válaszolók közt a nézeteltérés.


#30

Köszönöm!

2021. nov. 11. 16:08
 32/34 anonim ***** válasza:
28%

"bérleti díj gyermekre eső része"


Mondjuk ezt nem teljesen tartom jogosnak. Miért apuka szívjon azért, mert a nő csak albérletig jutott az életben?

2021. nov. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
72%
A nő gyerekeihez semmi köze, azt tartsa el az apja, anyja, . Anyagilag nekik nem tartozik felelősséggel.HA a volt férjednek egy gyerek van, akkor egy gyermekre kérj tartásdíjat, 50-60 reális.
2021. nov. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
60%

A 3 vele élő gyereket nem kell figyelembe venni, abból csak egyet, ami a sajátja. A másik kettőért a saját apjuk felel(ne) és az anyjuk, kivéve, ha őket hivatalosan örökbe fogadta őket.

Mivel nem úgy szólt a kérdés, hogy mennyit fognak megítélni, én 70-et mondanék korrektnek, de ennél jóval kevesebb jár valószínűleg, van olyan barátnőm, akinek az exe 2 gyereke 40 ezer fizet. Tragikus.

2021. nov. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!