Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » TGYÁs és/vagy GYED alatt jár...

TGYÁs és/vagy GYED alatt jár (hat) újra cafeteria (étk. Utalvány, egészségpénztár, ilyesmik?

Figyelt kérdés
A munkahelyi Cafeteria szabálzyatban csak az szerepel, hogy 30 napot meghaladó távollét esetén már nem jár, de mi számít távollétnek? táppénzen vagyok, ez nyilván távollétnek számít, nem is kapom, de előfordulhat, hogy Tgyás alatt mégis jogosult vagyok rá? csak mert valahol ezt olvastam, de nem hiteles a forrás és hátha valaki tájékozottabb nálam. Nyilván így is távol vagyok a munkaehlyemtől, de nincs ez külön szabályozva? avgy hol tudnék utánanézni?
2010. szept. 6. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem jár. Ha a ti szabályzatotokban az szerepel, hogy 30 nap után nem jár, akkor nem fogod kapni. A tgyás alatt sem, hiszen szabadságon vagy, 30 napot meghaladóan.
2010. szept. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem jár...
2010. szept. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem jár sajnos, sem a Tgyás, sem a többi alatt. Fizetés nélküli szabin vagy, és arra nem jár.
2010. szept. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én munkahelyemen konkrétan benne van a cafetéria szabályzatban, hogy erre az időre nem jár. Gondolom nálatok sem, de ha nincs pontosan lefektetve... bár szerintem igencsak távollétnek számít a tgyás és a gyed. Hiszen a gyed idejére fizetés nélküli szabin vagy.

Legközelebb akkor jár, ha visszaállsz munkába. Nálunk a munkábaállás utáni hónapban (én december 3-tól fogok dolgozni, tehát januárra már jár majd).

2010. szept. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk benne van, hogy mikor jár (tgyás alatt) és mikor jár az 1/5-e (gyed alatt tutira).

Esetedben ha ez van benne, akkor nem jár.

2010. szept. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nálunk nem jár
2010. szept. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. szept. 6. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!