Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez a babakocsihoz?

Mit szóltok ehhez a babakocsihoz?

Figyelt kérdés

[link]


ez hasonlít a peg perego classic-hoz, nem?

Van valakinek tapasztalata esetleg?


2010. szept. 8. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:
ebből hogy lesz sportbabakocsi?
2010. szept. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, hasonlít, de csak amikor mózeskosárral használod. Sportkocsiként alacsonyabb. Nekem volt PP Classic és ilyen Retrus is... Hát, a Perego jobb volt :))) De az ár is számított, így ezt vettük a picinek. Egyébként stabil, széles kocsi, még télen is bőven elfért benne a lányom a kinti alváskor. Kicsit nehéz, viszont rossz terepre ideális. Az autóban elég nagy helyet foglal, ezért utazáshoz van egy esernyőkocsink is, de itthon, sétához, boltba csakis ezt használtam. Rengeted minden elfér alul a csomagtartójában, ami nem mindegy... Szóval én szerettem, még ha nem is a legdrágább, legmodernebb babakocsi is.
2010. szept. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1.-nek! Van hozzá sportrész külön... mint a legtöbb ilyen kocsihoz.
2010. szept. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
kedves második, a sport résszel hogy lehet összecsukni?vagy le kell venni róla, és külön betenni a csomagtartóba?mert akkor az úgy tényleg sok hely.....
2010. szept. 8. 12:01
 5/10 A kérdező kommentje:

amúgy a másik, amit néztem az ez:

[link]


csak más színben...

2010. szept. 8. 12:03
 6/10 A kérdező kommentje:
amúgy tetszik még a PP uno is, csak az elég drága...
2010. szept. 8. 12:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, csak úgy tudod összecsukni, ha leveszed a mózeskosarat vagy a sportrészt. A másik babakocsi sokkal alacsonyabb, mint a Retrus...nekem ezért nem tetszenek a hasonló kocsik. 2. voltam
2010. szept. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nézd csak, ez hasonló,és az ára sem vészes: [link]

Egyébként, ha beírod a google-ba, hogy klasszikus babakocsi, rengeteget találhatsz!

2010. szept. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszi, tényleg jó!

És PP AT4-et lehet még kapni????most találtam rá, és elég jónak tűnik...

2010. szept. 8. 12:45
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekünk Peg Perego Classic van, régebbi modell, használtan vettük olcsón. Elnyűhetetlen, nagyon jó kocsi, én azt ajánlom. A többiről nincs tapasztalatom, de nem is tetszenek, a PP-hez képest... :P

3 ajtós kicsi kocsiba befér az összecsukott váz. Igaz, más nem megy be mellé :) De valamit valamiért: a vacak járdákon, magas útszegélyeken át is könnyen lehet közlekedni, kellemesen ring, a mózeskosara nagy, 6 hónapos korig még óriásbébinek is elég.

2010. szept. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!