Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért annyira "eretnek" dolog...

Miért annyira "eretnek" dolog egy gyerek szülése/szoptatása után szép cicikre vágyni?

Figyelt kérdés
Olvasgattam a kommenteket, h mennyire lebeszélik, elitélik azokat a nőket, akik ugyan szeretnének még gyereket (benne van a pakliban 5-10 év múlva), de meg akarják műttetni a cicijüket. Nem azt mondom, hogyha kicsit lóg vagy megfonnyad, akkor már rögtön rohanni kell a sebészhez, de mi van ha valaki teljesen elveszíti az önbizalmát, akkora deformáció áll be amivel már boldogtalan? Hosszú éveken át kell várni arra, h megműtesse egy nő, addig ne öltözködjön eseteleg nőiesen?
2010. szept. 9. 16:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem eretnek dolog, én nem szeretem magamon a nagy ciciket, de most éppen nem is nagy.
2010. szept. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk is ez a helyzet. Ket gyermekunk van, a 3-at kb tiz ev mulva szeretnenk bevallalni. Azon kivul, hogy a sok ejszakazastol oregebbnek nezek ki 10 evvel minden ok rajtam, alakom, sulyom a regi. Viszont a cicim borzalmas lett. Amugy sem volt nagy (75B), de most mar csak bor van, az egesz mirigyallomany elsorvadt. Tenyleg csuf, nagyon zavar, magam is utalom nezni, a hideg raz, ha a ferjem hozzaer, egyszeruen izgatni sem tud ott (regen ezzel nem volt gond) mert az agyam egybol leblokkol es takarnam magam. Ot meg ez zavarja nagyon. 27 eves vagyok. egy honapon at valogattam bikinit, mire talaltam olyat, amiben nem latszanak feltunoen az aszalt szilvaim.

Szeretnem visszanyerni az onbizalmamat ezen a teren is es szeretnem, ha szex teren is visszakapnank a regi szabadsagunkat.

Lekakilom, hogy ki hoborog es ki nem. Tuti lesz mellmutet 2 even belul es 3 gyerek is kesobb. Az mar az en gondom legyen, hogy utana lehet, hogy ismet korrekciozni kell.

2010. szept. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

nem nagy cicikre gondolok, csak normális B-s re mondjuk!

a második válaszoló nagyon rátapintott a dolgokra, rettentően zavaró tud lenni ha az embernek a melle két fonnyadt zacskó, ezt csak az tudja tetőzni, h két nem egyforma fonnyadvány......fürdőruha vásárlás meg egyenesen lehetetlen.....

2010. szept. 9. 16:29
 4/13 anonim ***** válasza:
A szoptatás elvileg nem büntetés, a lógó és komplexusokat keltő mell azonban már az.
2010. szept. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolut nem eretnek dolog. Nekem sem egyforma meretuek, mert a babam 2 evig csak egyikbol fogadta el a tejet, de en nem mutetem meg szemely szerint, de ha vki meg akarja tenni, nem lep meg es meg is ertem...bar szerintem jobban megerne akkor megcsinaltatnod, ha mar nem akarsz szulni, mert ujra korrigaltatnod kell a kovetkezo baba utan, de ha van tobbszori alkalomra penzed, most is meg lehet mutetni. Ki itelne el ezert, mikor mar minden harmadik nonek szilikonos a melle, pedig nem is szultek?
2010. szept. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
anyukám is elsőre teljesen elhűlt, h nade a következő baba? a első sokk után már próbálja elfogadni a döntésem....sosem gondoltam volna h ennyire lehet zavaró a cici, nem vagyok plasztikapárti sem
2010. szept. 9. 17:01
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem inkabb az van ebben, amit irtam, hogy ugy tunik logikusabbnak a legtobbeknek, ha az utolso utan csinaltatod meg, de ha sokaig nem akarsz gyereket vagy lehet, hogy nem is lesz tobb, nem erdemes varnod, ha ennyire zavaro szamodra ez, mert ez ki fog hatni a lelki vilagodra. Ne torodj azzal, hogy mas mit mond.
2010. szept. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

én is feltettem már kérdést és néztem fórumokat is és nagyon ellenségesek az emberek.....fogadd el magad, ha valaki szeret így is szeret, tornázz.....várd meg a következő gyereket, ill. ha ennyi pénzed van, h kidobd....!

Nem tudom értelmezni ezt a hozzáállást egyes emberek részéről, nincs lapátolni való pénzem, de mindenkinek más a fontos és annyira durva h pont a nők "ítélkeznek"

....sosem voltak bomba cicijeim, de elfogadtam, h ezt kaptam és próbáltam velük "gazdálkodni".....egy gyerek után viszont nagyon rossz a helyzet, másfél évet szoptattam, amire büszke vagyok, sőt sok csecsemő kapott a feles tejemből..... de néha nézve a melleimet úgy gondolom, h nem ezt "érdemeltem"

2010. szept. 9. 19:05
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem is csunya:(

ráadásul csikosak nagyon,igy nem merem megcsináltatni,mert a csikokat nem lehet eltüntetni.

Pedig a köv. baba után szeretném.

2010. szept. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nem csak a cicikkel van baj. Az okoskodó nők, akik eretnek dolognak tartják a mellplasztikát, attól is hülyét kapnak, ha valaki szeretne szép lenni szülés után. Nem arról az anyáról beszélek, aki szülés után dadára bízza a gyermekeit, hanem arról, aki szülés után sportolni kezd. Bocsi az OFFért, talán kicsit eltérek a témától, de miért baj, ha egy Angelina Jolie vagy egy Rubint Réka szép és formás szeretne maradni szülés után is? Ki ismeri őket személyesen, hogy megmondhassa, valóban a nagyzolásért szülték a gyerekeket és nem azért mert szerettek volna? Hogy otthon nem ugyanúgy tdunak foglalkozni, játszani velük, mint más normális édesanya? 5 hétig tudtam szoptatni, sajnálom. De szerencse a szerencsétlenségben, hogy a mellem ugyanolyan, talán egy picivel nagyobb, mint volt, ugyanolyan, mint régen. Ennek örülök, hogy nőnek érzem magam, anyának érzem magam, hisz a babámnak és a férjemnek egyformán szükségük van rám.
2010. szept. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!