Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt olyan, aki nem ment...

Volt olyan, aki nem ment vissza kontrollra, és úgy közösült a párjával?

Figyelt kérdés
5 hete szültem, terhesség alatt nem volt semmi, mert nem lehetett. Az orvosom, akihez terhes gondozásra jártam, csak március 10-re tudott időpontot adni. Szegény férjemet már nagyon sajnálom, rá adasul indul vissza dolgozni 6-án. Mit javasoltok?
2022. febr. 22. 11:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hogy várd ki a március 10.-t illetve azt hogy elégítsétek ki egymást behatolás nélkül.
2022. febr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Ezt miért kell minden héten megkérdeznie valakinek?
2022. febr. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Szegény férjed fogadja el hogy ez van, ez ezzel jár!

Te pedig várd ki a március 10.ét, addig elégítsd ki máshogy!

2022. febr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Ő nem sajnál téged? Annyira elkeserítőek ezek a kérdések.Természetesen a rendes szexel meg kell várni a vizsgálatot,vagy vállalni a kockázatot.Nem tudom miből vagytok ti akiknek ennyi idő után ez a legnagyobb gondotok,hogy lehet-e már kufircolni?4 gyereket szültem a férjemnek,a 4-iket gátvédelemmel,de nekem 6.hétig eltartott mindig a gyermekágyi folyás,ami undi,az első 3 esetben pedig a gátsebem is fájt még.Annyira,hogy mikor kb.3 hónap után a behatolás is megtörtént,úgy éreztem a szüzességem vette el megint,pedig extra gyengéd volt,és volt előjáték is.Ha annyira nem bírja, akkor elegitsd ki máshogy.Vagy nekem végülis mindegy!Úgyis azt fogod írni,hogy jajj szegény férjem,meg hogy majd jól elhagy,de nem valószínű.Már 19 éve vagyunk együtt,és ahogy én is megértettem mikor sokáig beteg volt,hogy nem a szex a legfontosabb neki,úgy ő is megértette,hogy két szoptatás között szetvagott nunival nem feltétlenül azonnal fogom megerőszakolni.Főleg hogy a tejem is folyt állandóan.Fontos a szex egy kapcsolatban,de nem minden,a gyengédség,szeretet sokkal fontosabb.Ja és ezzel nem azt mondom,hogy most akkor 3 évig még a hálószobát is kerüld el,de na.5hete szültél.Még pár hetet azért ki lehet bírni nem?Lesz itt aki azt írja majd,hogy nyugodtan,hiszen neki se lett semmi baja,de azt tudnod kell,hogy attól neked még lehet.
2022. febr. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
Hát ha nem egy ősemberhez, hanem egy felnőtt férfihez mentél feleségül, talán kordában tudja tartani az ösztöneit. Nem azért kell megvárni mert 6 hét, hanem mert akkor vizsgálják meg, hogy rendben van-e minden. Anyám…🙄
2022. febr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
47%

Igen, van egy ilyen népréteg az országban is, és jellemzően sok a gyerekük, úgyhogy valószínűleg nem ártalmas.

Ha meg véletlenül nálad gondot okoz, hát akkor nem volt szerencséd. Sőt, végül is a gond nem is biztos, hogy gond a társadalom szempontjából.

Mondjuk nehezen tudom megérteni, hogy ha 9 hónapot kibír két relatíve értelmes felnőtt ember, utána még 5 hetet, akkor +1 hét már mit oszt, szoroz?! Meg ez a "indul vissza dolgozni 6-án" dolog... Csak szabadnapokon szoktatok szexelni?

2022. febr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
18%
Koitáljatok
2022. febr. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
64%
6-os gondolom külföldön dolgozik,és csak 2 hetente,havonta vagy még ritkábban jár haza.Ezt a részét értettem,de akkor meg gondolom hozzá vannak szokva kihagyásokhoz,vagy nem tudom.Én mondjuk tartósan ezt nem tudnám csinálni,vagy én is külföldön dolgoznék,vagy hazajönne ha már gyereket is vállaltunk,de ez már más lapra tartozik.4-es vagyok amúgy,és sokgyermekes😂(várjuk áprilisra az 5-et,csak ezt le sem merem írni itt,mert vannak akik szerint csak az ingyenélő újmagyarok vállalhatnak sok gyereket)ez is bizonyítja,hogy minden oké köztünk szex terén is attól,hogy nem úgy csináltuk rögtön mint a nyulak.
2022. febr. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
16%
Én simán lefeküdnék vele. Két szülés után sem mentem vissza 6 hetes kontrollra, mert semmi panaszom nem volt. És felnőtt nőként nem gondolom hogy egy orvosnak kell engedélyt adnia a szexre a férjemmel. Mivel nem fekszik le fűvel fával és megfelelő intim higéniát tart, nem okozott gondot a szex.
2022. febr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%
9. Vannak akik biztonsági öv nélkül vezetnek. Attól, hogy nem lett bajuk, még felelőtlen hülyék. 🤷‍♀️
2022. febr. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!