Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit vigyek közeli családtagnak...

Mit vigyek közeli családtagnak babalátogatóba?

Figyelt kérdés
Valami nagyon egyedi, aranyos ajándékra gondoltam. Van velemi ötletetek?
2010. szept. 13. 06:51
 1/8 A kérdező kommentje:
jav.: valami
2010. szept. 13. 06:53
 2/8 anonim ***** válasza:

A családfát megrajzolva és a kisbabát is ird bele

-- ha irnak babanaplót beletudják ragasztani--


pelenkatortát


vigyél ennivalót és süss egy igazi tortát

2010. szept. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy képet, amin rajta van a baba neve, születési ideje, súlya, hossza...és ezt keresztszemes varrással, szépen díszítve. Itt megnézheted:

[link]

2010. szept. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha van affinitásod kézműves dolgokhoz, varrhatsz neki egy kis takarót, amibe bele van írva a neve (mondjuk lehet patchwork takaró) Szép színes maradék anyagokat is tudsz használni, és szerintem nagyon szép ajándék.
2010. szept. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én ilyet készítettem a kisfiamnak meg a kis barátnőnknek egy kreatív hangulatomban, de meg is lehet rendelni. Ajtóra, szekrényre, ágy fölé, bárhova akasztható.


[link]

2010. szept. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Biztos lefognak pontozni, de mint anya mindig annak örültem, ha praktikus ajándékot kapott a fiam. Szép dolog a babanapló, de érdemes utána járni, hogy akikhez mész azoknak van e. Hiszen Te is azt szeretnéd, ha igazán örülnének az ajándéknak. Szerintem jó ötlet a kéz láb lenyomat készítő is. A fiam most volt 1 éves, és ciki vagy sem, de ágyneműt, kis csizmát, ruhát, szobacipőt és egy járássegítőt kapott.
2010. szept. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szia!

én annak örültem volna a legjobban amikor hozzánk jöttek,hogyha hoztak volna egy csomag pelenkát és tőlem is megkérdezik hogy hogy vagyok!esetleg hoztak volna egy tál levest hogy ne kelljen főznöm!tudom hogy ez nem cuki ajándék de hidd el hogy többet ér mint egy újabb cukiság!legalábbis én jobban örültem volna neki!

2010. szept. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!!

Nagyon sok ötletek adtatok, köszönöm szépen.Persze még szívesen olvasok továbbiakat is.

Az utolsó válaszolónak, pedig senki fog lepontozni....én is annak örülök, ha hasznos ajándékot kap a gyerekem...csak akiknek viszem, megvan mindenük és meg is tehetik, hogy megvegyenek mindent...sokkal jobb dolgokat, mint amit én tudnék venni. Ezért gondoltam ilyen jellegű ajándékra!

2010. szept. 13. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!