Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyivel kevesebbet foglalkoz...

Mennyivel kevesebbet foglalkozik az exetek a tőletek született gyerekeitekkel, miután született neki az új párjával gyereke?

Figyelt kérdés
Válás után mennyit és hogyan foglalkozott velük, és ez hogyan módosult az "új gyerek" születése után?
2022. márc. 12. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Én az új feleség vagyok ugyan, akitől lett az "új gyerek"(jezus ezt de szar leirni😅)

DE! Párom néha néha beleesett abba a hibába hogy megfeledkezett a kisfiáról

Én viszont tudatosan figyeltem arra, (ha csak nyomós ok nincs) ne ritkuljanak a találkozások (ez alól a hazajövetelünket követő 1hónap volt kivétel, hogy megszokjuk a új helyzetet)

Ma már ő is megtanult 2 gyerekes apukának lenni, csak nehéz volt az átállás neki. Ugyan úgy és ugyan annyit foglalkozik a fiával mint előtte. És nem szereti jobban a közös lányunkat, mint az előző házasságából született fiát.

És én sem mutatom ki, hogy lenne köztük különbség

Szerencsére jó testvérek, a kissrác sem féltékenykedik

Bár rendszeresen szervezek nekik apa-fia programokat mikor ők csak ketten lehetnek (ha csak pár órára is) hugi nélkül

2022. márc. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Én is második feleség vagyok, de akkor csapnám agyon ha hanyagolná a gyerekét csak mert született egy közös. Ezt már akkor megbeszéltük, mikor összejöttünk, hogy nem tűröm el hogy bármi miatt ne foglalkozzon az első gyerekkel, hiszen a kicsi nem tehet semmiről. Ezért már az eleje óta nálunk tölt hetente egy délutánt ovi utántól(ekkor elhozom délben) estig, meg egy teljes napot, péntek délutántól szombat estig. Nálunk is van olyan program ahova csak ők ketten mennek, rendszeresen.

Nyaralni is jön velünk mióta nagyobb(most 5 éves) az öcsi 1 éves, szeretik egymást.

Tehát, nem mondom hogy ugyan annyit foglalkozik, mert ugye nem velük él, de igyekszünk. Ennyi az anyukának is megfelel. Nyáron minden második hetet itt van, meg a szünetekből pár napot.

2022. márc. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az 5 éves és az 1 éves szeretik egymást??? Kérdezd őket meg inkább akkor amikor lesz véleményük: úgy 15 év múlva
jan. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!