Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kirándulásnál, vagy amikor...

Kirándulásnál, vagy amikor nem vagytok otthon, hogy pépet készítsetek a kisbabának, bátran adjátok a boltban beszerezhető pépeket? Ha távol vagytok pár napig és hotelben szálltok meg ahol nincs konyha, hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 8. 02:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Én csak üveges bébiétel adtam míg picik voltak gyerekeim ,otthon is.
2022. ápr. 8. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Mi az, hogy bátran?

Az üveges bolti nem ördögtől való..

Megint más kérdés, hogy van kisgyerek aki nem eszi meg a másik meg csak ezt eszi meg.

2022. ápr. 8. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Persze, olyankor kap üveges pépet, mi ezzel a baj?


Gyerekbarát szállodában voltunk, tízóraira gyümölcspépet csináltak neki frissen, ebédre pedig üvegeset kapott, vittem is magammal, de a szállodában is lehetett választani

2022. ápr. 8. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Én míg kicsi volt jobban bízom a boltiba, vehetek én bió lófüttyöt azt nem ellenőrzi senki, hogy a szomszéd permet átmegy e, a talajvízből mit szív fel, én nem e viszek bele valamit.

Az üvegest jobban ellenőrzik.

2022. ápr. 8. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Simán vettem neki bolti üvegest. Két cafat húsért nem főztem külön neki. Imádta a boltit. Főleg, hogy egy évesen jött ki a foga, az első!! Másik gyerek annyira nem szerette, neki főztem, de ő evett a mi kajánkból hamar.

Finomak, én is megkóstoltam, főzeléket, gyümölcspépet, esti pépet.

2022. ápr. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Persze, adtam üvegeset, aztán amikor nagyobb lett van kézi aprítóm ( Tupper) nagyon hasznos dolog, azota meg főzéshez használom.



Nekem később, amikor az üvegeset már nem ették keg nehezebb volt..

Az idegen főztje necces volt mindig, és emiatt magamnak választottam olyan ételt l,amit talán megeszik, ha mást ettem volna, akkor is..

2022. ápr. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%

Én hiába próbáltam bármit kotyvasztani, úgy utasította el, mint a huzat. Még az üvegesekből is csak kb 3 fajta volt, amit hajlandó volt megenni, azok is csak a teljesen pürésítettek voltak, úgy 1,5 évesen jutott el odáig, hogy pici darab már lehetett benne.

Szóval igen, tápszeren (később tejitalon), sinlacon és üveges babakaján növekedett majd' 2 évig

2022. ápr. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2022. ápr. 8. 08:46
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk a nagyobb két évig élt üvegesen, mást nem volt hajlandó megenni. Semmi baja, épp itt idegesít.😁
2022. ápr. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%

Mindig uvegeset adtam, otthon is. Nagyon szigoruan bevizsgalt zoldsegek, gyumolcsok vannak.

Ha te a kertedben termelsz valamit, es a 3. szomszed mutragyazik, az a talajvizzel olyan szinten atmegy a te termesedbe, hogy durvan vegyszeres zoldseged lesz, kozben meg azt hiszed, te nem mutragyazol, hu de egeszseges. Hat sajnos nem. Hacsak nem ladaban termelsz.

Na, a bebietelben nincs ilyen. Ezerszer egeszsegesebb mint amit te kotyvasztasz.

2022. ápr. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!