Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gazdaságos bugyipelenkával...

Gazdaságos bugyipelenkával tapasztalat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Érdeklődnék, hogy használ-e valaki gazdaságos bugyipelenkát a gyerekének? Tapasztalatokra lennék kíváncsi:) nadrágpelusból a DM saját márkás vált be, viszont egyre stabilabb jár a kisfiam és hamar túl szeretne lenni a peluscserén, mert rengeteg rengeteg dolga van, ami miatt így lemarad 😂 éjszakára pampers pants pelust használunk, ami szuper, viszont kipróbálnék valami olcsóbbat is, aminek jó lehet a minősége. Ebből a fajtából a dm-es sajnos nem vált be. Tapasztalatok mellett esetleg más márkáról is szívesen olvasok 🤗
2022. ápr. 9. 07:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Minőségre nem volt rossz, bennmaradt aminek kell, de a lányom bőre hosszú távon nem bírta. Ez persze minden babànàl más, ő elég érzékeny bőrű a mai napig.
2022. ápr. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Milyen fura, en is anno megvettem a bugyipelust, de aztan rajottem h tok felesleges es draga😲 en hamarabb radobtam a csatos pelust mint alulrol total levetkoztetni, majd fel. Jo nyaron egy kis szoknya ala valószínűleg kenyelmesebb, de pont igy telen, kora tavasszal kellett volna nekunk is, es hat el se fogyott a zacsi pelus, annyira nem valt be . Utána meg inkabb bilizett mar nyárra. Bocs lehet neked nem segitseg a válaszom, csak gondoltam leirom
2022. ápr. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%
Lányomnak a dm bugyipelus teljesen jó, nem lehet tanácsot adni, más alakú gyerekre más jó.
2022. ápr. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!