Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Párommal babavállalás elött...

Párommal babavállalás elött állunk, és gondolkozunk a babaváró kölcsön igénylsén is !Én 10 éve voltam börtönben,az elévülés is megvolt már, de nem tudjuk igy büntetett előéletünek számitok-e, és ha igen akkor is kaphatunk-e hitelt vagynem?!

Figyelt kérdés
A többi feltételnek kereslet, bejelentés, bár lista miden rendben van. Ez az egy gond amit nem tudunk hogy igényelhetjük-e ha megkapom az erkölcsi bizonyitványt de már ültem... nézik-e ? kaphatunk-e igy ?

2022. ápr. 24. 16:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Menjetek be az aktuális bankba és kérdezzétek meg. Büntetett előéletű vagy, ez sosem évül el.
2022. ápr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy igényeljetek erkölcsit akár ügyfélkapun keresztül. Pár nap és megjön. Akkor látni fogjátok, mi áll benne.
2022. ápr. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

De ha kapok elkörcsit, akkor elvileg igényelhető nem ? ha én 10 éve ültem 1 évet miért nem vállalhatok gyereket ?

logikátlan...

2022. ápr. 24. 16:38
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Erkölcsit mindenképp kapsz, csak nem mindegy, mi van ráírva. Ezért kellene lekérnetek.
2022. ápr. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Mert ha egyszer ültél, és mindegy miért, börtönviselt maradsz örök életedre.

Erkölcsi pedig azoknak tiszta akik büntetlen előéletüek.


Attól még vállalhatsz gyereket, maximum hitelt nem kapsz. Ez a kettő ugye nem ugyan az.

2022. ápr. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mi van az erkölcsidben és hogy mit kér a bank. Valóban az a biztos, ha bementek és megkérdezitek, egy utat megér.

Amúgy természetesen vállalhatsz gyermeket, senki nem gátol meg benne, de nem is ez volt az alap kérdés.

2022. ápr. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Pont a napokban olvastam, hogy 10 év elteltével a büntetéstől igényelhetsz.
2022. ápr. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

A bank semmit sem kér, "csak" nyilatkozni kell róla. (bemondásra)

Ebben inkább ügyvéd tud segíteni, hogy 10 évvel ezelőtti dolog minek számít.

2022. ápr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

8-asnak igaza van


Viszont ha megbuksz vele, mert esetleg így nem lehet, akkor nagyon sokf kell fizetni érte..



Az adott pénzintézménybe bemész, ez semmibe sem kerül.

2022. ápr. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos lekérném és azzal mennék be a bankba, hogy elfogadják-e.
2022. ápr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!