Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen mágneses öltöztetős...

Milyen mágneses öltöztetős játékot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

22 hónapos a kislányom, van egy mágneses kirakodós, pakolós farmos játéka és abban van egy kisfiú és egy kislány figura is, de csak pár ruha van hozzájuk a csomagban. Úgy látom nagyon öltöztetné őket, de nincs mivel ugye. Ezért gondoltam egy olyan játékra, ami kifejezetten öltöztetős.

A neten jópar van, de benéztem már párszor a mágneses játékokat és nagyon gagyi, silány minőségű (az anyaga) lett.

Ezért kérdem Tőletek, van-e ötletetek milyet vehetnék.


Előre is nagyon köszönöm.


2022. ápr. 24. 16:47
 1/1 anonim válasza:

A mi kislányunk is nagyon szereti a mágneseket, mindenhol mágnesek vannak a lakásban. Nekünk az öltöztetős puzzle mágnesek jöttek be a yoopy oldaláról. Az instán találtam, volt hozzá kedvezménykód is. A mágnesek meg az alátét is vastagabbak, eddig még egyben vannak és vannak hozzá olyan kis aranyos kártyák is, hogyan lehet felöltöztetni a kislányt a képen, de persze a miénk is inkább a saját feje után megy :)


Remélem tudtam segíteni, nálunk minden nap előkerül.

2022. máj. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!