Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van gyerekvállalás...

Miért van gyerekvállalás kategóriában, aki soha nem akar gyereket?

Figyelt kérdés

Rengeteg kérdésnél olvasom válaszként, hogy ő aztán soha nem akar gyereket, de azért osztja az észt a családoknak, jobban nevel gyereket, mint bárki. Ha nem akar gyereket egyáltalán mit keres a gyerekvállalás-nevelés témakörben?!

Engem nem érdekelnek az autók, ezért nem olvasgatok autós oldalakat , főleg nem osztom az észt, hogy kell pl. autótszerelni.

Valaki tud erre értelmes választ adni?



2022. máj. 2. 14:20
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom onigazolast keres, hogy ő milyen jól csinálja, hogy nem vállal gyereket és ennek ellenére mennyire ért a neveleshez.
2022. máj. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
76%

Önigazolás keresés, próbálja saját magát is meggyőzni, hogy ő döntött jól. Próbálja magát arról meggyőzni, hogy nem azért maradt egyedül, mert nem kell senkinek, hanem mert ő nem akar családot.

Mint ahogyan a gyermekmentes övezet Facebook oldal is 90 %-ban gyerekesek ekézéséről szól.

2022. máj. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
21%

Te sem csak olyanhoz szólsz hozzá, amit csinálsz. Ha így lenne nem létezne már hírközlés sem. Véleménye bárkinek lehet.

Mondjuk azt nme értem, hogy miért olyan elképzelhetetlen, hogy valaki valóban nem akar, nem pedig önigazolás. Számomra inkább ez a kérdés. Mármint, hogy miért gondolják a gyerekesek, hogy a tudatosan gyermektelen az valójában epekedik a gyerek után?

2022. máj. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
74%
Mert rettenetesen unatkoznak és/vagy maguknak is hazudnak, megis akarnának gyereket. Mást nem tudok elkepzelni, az ember normal esetben szerintem nem megy direkt oda olvasni és morogni, ahol olyanok írnak, akik az ő életfilozófiájával szöges ellentetben alló döntéseket hoztak.
2022. máj. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
83%
3, nem arról van szó, aki simán tudatos gyermektelen, hanem arról, aki tudatos gyermektelen ÉS napi szinten a Gyermekvállalas, nevelés c. témakörben kotorász.
2022. máj. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
65%
5, igen!!
2022. máj. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
20%

#5: Sehol sem írta a kérdező, hogy tudja, hogy ugyanazok válaszolgatnak minden nap...


#3

2022. máj. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
81%

Egyszer néztem bele a Gyerekmentes övezet Facebook oldalba. Azt gondolná az ember az oldal neve alapján, hogy itt a gyerektelenek adnak egymásnak jó program ötleteket, stb., de erről szó sincs, hanem ordenáré, alpári módon szidják a szülőket, meg nagyon gyakran a kisbabákat is.


És ami a legborzasztóbb, hogy akinek állata van, az rendszerint magát anyának, apának, szülnőek hívja, az állatot meg a saját gyerekének. Ez számomra nagyon bántó, mert ezáltal az igazi anyaságot degradálják, amikor azt sugallják hogy ők szülők és nekik gyerekük van, holott ők csupán gazdik és állatuk van. De ebből is azt akartam kihozni, hogy aki ennyire gyerekként tekint az állatára, ott biztos, hogy valami pótlékról van szó. És ha már ez a helyzet, akkor a további önigazoláshoz bizony nagyon jól jön az, ha habzó szájjal szidják a gyerekeseket, hogy nekik biztosan milyen rossz az életük.

2022. máj. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem azért nem olyan ördögtől való a Gyermekmentes Övezet. Igen, vannak sajnos alpári tagok, de egyébként több szülő vagy egyébként gyermeket tervező tag is van. Pl én kifejezetten ki nem állhatom mások gyerekeit, de sajátot tervezek és azért vagyok ebben a kategóriában, mert érdekes, hasznos dolgokat lehet megtudni, viszont őket is követem, mert magukon a posztokon jókat tudok nevelni és alapvetően utálom, ha valaki a gyerekvállalás kérdést erőlteti és mások neveletlen gyerekeit sem bírom elviselni.


Aki soha nem akar gyereket és rendszeresen itt van, azt mondjuk tényleg nem értem mit csinál itt 🙈

2022. máj. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon megérthető a 9# válasza. nem akar gyereket, annak lehet homvágya van, vagy megbánta a gyermektelenséget és hiányzik 1 saját gyermek. Gyermektelenként, szereti a gyerekeket pl:ha ovonő,tanárnő.stb Van gyermektelen, aki csak hergeli a gyerekeseket önbizalmát is növelni akarja.
2022. máj. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!