Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Két barátnőmnek akik ikrek...

Két barátnőmnek akik ikrek most lesz a szülinapjuk, és mindkettejüknek van 5 hónapos babája (majdnem egyszerre szültek 🙂). Milyen ajándékot vegyek nekik? Ötleteket kérnék 🙂

Figyelt kérdés
Tehát olyan ajándékot szeretnék adni, ami a barátnőimnek is hasznos lehet, elvégre az ő szülinapjuk lesz, ugyanakkor a babájuknak is, esetleg együtt tudják használni. Ajándékozásban sose voltam kreatív, ha valakinek van ötlete azt szívesen venném! Köszönöm!

2022. máj. 4. 07:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Ha a barátnőid, akkor elvileg ismered őket, nem?
2022. máj. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Én mindenképpen rájuk koncentrálnék elsősorban és olyat adnék nekik, amire nekik van szükségük / ők örülnek neki. Hidd el, elég sok minden, sőt szinte minden a babák körül forog náluk jelenleg szerintem, jól eshetne nekik, ha legalább akkor csak ők lennének előtérbe helyezve. Ha a babákat is szeretnéd ajándékozni, nekik vigyél külön valami apróságot.
2022. máj. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, rendben köszönöm a tanácsot.
2022. máj. 4. 08:00
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Én pl ajándék utalványnak örülök mindig a legjobban.

Dm, vagy valami ruhaboltos.


Azt abbol, ha akarnak, a gyerekeknek is tudnak venni valamit.

2022. máj. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%
Elvinném őket és a babákat valami programra. Állatkert vagy ilyesmi.
2022. máj. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Ja. Egy 5 hónapos nyilván élvezni fogja az állatkertet
2022. máj. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
Meg egy anyuka is nyilván állatkertezni akar. 😁
2022. máj. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk volt ilyen hipi szupi kirándulos ajándék. Mikor 7 honapos volt a lanyunk.


Barátnőm volt ennyire "kreatív". Veszprémbe az allatkertbe múlthónapban.


Én muszájból mentem el, mert ki volt fizetve. A gyerek a felét végigsírta. De legalább barátnőm élvezte 🤦‍♀️


En is az ajándék utalványra szavazok.

2022. máj. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%

Hát én mondjuk anyukaként is élvezem az allatkertet. Egy olyan pici gyerek viszont nem.


Az utalványt én nagyon utálom, az épp egy olyan nesze, vegyél valamit, én nem fárasztó magam cucc. A barátaim ismernek, ergo tudják, mit szeretek, minek örülnék, így olyan ajándékot kapok mindig, aminek örülök.

2022. máj. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

9!

Az utalványért ugyanúgy be kell menni pl rossmannba meg dm-be vagy akárhova, ahonnan veszed, tehát ugyanúgy venni kell hozzá a 'fáradságot' és meg kell venni..

És egyébként szerintem is közel az a legjobb ajándék, mert abból tényleg azt veszek, ami kell és nem egy 50. felesleges dolgot, amit azt se tudom hova pakoljak.

2022. máj. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!