Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olyan értelmes nő mint Ördög...

Olyan értelmes nő mint Ördög Nóra, hogyan adhat a gyerekének ilyen nevet, hogy Mici?

Figyelt kérdés
2022. máj. 29. 13:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Az értelmes nők nem foglalkoznak mások véleményével, és nem hagyják magukat befolyásolni jelentéktelen emberek véleménye alapján. Tudják, hogy mindenki olyan nevet ad a gyerekének, amilyet akar.
2022. máj. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
26%
Korábbi kérdéseid után (berki meg angelina..) már inkább azt kérdezed hogy más hogy adhat ilyen nevet? Közöd hozzá? :D...
2022. máj. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem fogod elhinni, de azokat nem én írtam ki.

Van ebben a kategóriában egy neves troll, kb naponta ír ki ilyen gyökér nevekről kérdéseket. Ritkán hozzá szólok, hogy "Nem unod még?"

2022. máj. 29. 13:27
 4/21 anonim ***** válasza:
77%
Értelmes ember nem áll neki csámcsogni más gyerekének a nevén, maximum megjegyzi magában, hogy neki nem tetszik.
2022. máj. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
45%

Értelmes nő :D :D :D


Én vagyok az andzselina dzsolis troll, és kikérem magamnak, hogy bárki azt feltételezze rólam, hogy Ördög Nórit értelmesnek tartom.


amúgy 2 ilyen kérdést írtam ki, remélem túlélted. 2 napja regisztráltam te okos

2022. máj. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%

Drága nagymamám egész életében úgy hívta papámat: Micikém.

Szóval nálunk ez külön vicces :D

2022. máj. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

5.2 napja regisztráltam te okos

Ezt mégis honnan tudná bárki is te okos? Ezt csak te tudod, más nem tudhatja...

2022. máj. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
15%
Ti mindent tudtok, nem?
2022. máj. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
40%
8.amúgy is miért kellett mindenkivel megosztani hogy hány napos a reged? kb senkit nem érdekel és nem is számít semmit...
2022. máj. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
77%

Amúgy viszolygok ezektől az újkeletű nevektől, de pl nekem a Mici pont nem vészes. Magyar hangzása van, nem erőltetett, mint a Medox.

Meg el tudom képzelni kislánynak is meg öreg néninek is. Ez egy létező név, csak általában a Mária, Margit, ezeknek a becézése.

Szerintem milliószor jobb, mint a Lara meg Nina.

2022. máj. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!