Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Császár utáni derék és gerinc...

Császár utáni derék és gerinc fájdalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Tavaly augusztusban császároztak, azóta borzasztóan fáj a gerincem és a derekam. Ha front jön rosszabb, de alapból is szörnyen tud fájni és lüktetni.

9xer szúrták meg a gerincem mert nem találták a megfelelő pontot, nem tudom ez számít e bármit is

9 hónapos a kisfiam, azóta semmit sem javult. Sőt...

Ez már soha nem fog elmúlni? Mit tudok tenni , hogy jobb legyen?

Eléggé nagy a fájdalomtűrő képességem , de ez már nagyon fájdalmas még nekem is.

Járok aerobikra és nyújtásra is , de nem javul.

Ráadásul sok feladatot nem is tudok normálisan elvégezni ugyanis annyira bele fájdalom a derekam és a gerincem hogy meg kell állnom.

Nem tudom mit tehetnék :/


2022. máj. 31. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
A gerincbe adott érzéstelenítés utóhatása lehet ilyen fájdalomaz orvosom elmondása szerint és a sok szúrás miatt azt gondolom, hogy nálad erről van szó. A nőgyógyászom anno ellenőrizte a gerincem is szülés után. Keress fel orvost ezzel, a megoldást sajnos nem ismerem, de én egy évig figyeltem magam, hogy fellép-e ilyen probléma.
2022. máj. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Sajnos időről időre nekem is előjön ez, főleg ha olyan az időjárás. Engem 6x vagy 7x szúrtak, már nem elkészem, tizenéve.
2022. máj. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg lesüllyedt a medencém és azért fáj a gerincem, állítólag a szurinak semmi köze ehhez. Aranyérrel mentem a dokihoz és ő állapította ezt meg, aztán közölte hogybizony ez pokoli hátfájással jár. Még én sem tudom hova tovább.
2022. máj. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csaszárvonal Facebook csoport, csaszárvonal applikáció, weboldal. Rengeteg hasznos információ van fent, sokaknak segített már. Akár összenövés is okozhatja, ami.miatt változott a testtartásod. Ezen hegkezelésben jártas gyógytornász segíthet. Az aerobik lehet többet árt, ha nem jól lett bevezetve műtét után. Facebook csoportban kérdést is tehetsz fel, személyre szabottan is tudnak segíteni.
2022. máj. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Már 40 éves vagyok,de anyukám háta a mai napig fáj (ő epidurált kapott).
2022. máj. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A császárheg miatti összenövesek, letapadások is okozhatnak ilyet. 10 réteget vágnak, illetve húznak szét, előfordul, hogy gyógyulásnál nem jó helyre kerülnek a szövetek.

Érdemes lenne felkeresned egy szakembert, aki hegkezeléssel foglalkozik. Nekem egy alkalomtól elmúlt a derékfájdalom.

A császárvonal tud ajánlani a közeledben, ha írsz nekik emailt.

2022. máj. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!