Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet nem ide kéne de ide...

Lehet nem ide kéne de ide írom ha nincs érettségim csak 11 osztályom nincs dajka vagy bébisziter tanúsítványom se jogsim lehet aupair Epilepsziás lehet? 23 éves lány vagyok

Figyelt kérdés
2022. jún. 2. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést.
2022. jún. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. jún. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. jún. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Az a kérdésed, hogy mehetsz-e minden végzettség, jogsi nélkül epilepsziával au pairnek?


Mehetsz. Én is így voltam kint Hollandiában, 24 évesen, 2 évet.

Semmilyen papírt nem kértek, csak olyan jellegű szakmai tapasztalatot, mint babysitter múlt, konyhai tapasztalatok közepesen nehéz ételekhez, középfokú angol nyelvtudás és biciklizni tudás.

Az az agydaganat ami az epilepsziámat okozta, elvileg felszívódott, így kb 16 éves korom óta tünet mentes vagyok.


De ha javasolhatom, akkor nagyon nézzél utána, hogy au pairnek vagy nannynak mész ki. Ha nanny minőségben vagy, úgy több pénz marad a kezedben.

3 gyerek mellett voltam. De sokat nem kellett velük foglalkozni, inkább takarítani, mosni, vasalni, főzni kellett.

Sajnos van egy fokú átverés ezekben a munkákban, mert a legtöbb helyen szarért húgyért dolgozol egy házvezetőnő minőségben.


Ki lehet fogni jó családokat, de nagyon sok keresztkérdés kell a közvetítő felé. Én ezt a saját káromon tanultam meg.

2022. jún. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért az nagyon nem mindegy, hogy az epilepszia milyen fokú. Nekem édesanyám epilepsziás, és bár felnevelt 2 gyereket, szinte végig volt mellette segítsége. Húgom ugyan már 2 évesen feltalálta magát, mikor jött a roham, és tudott segítséget hívni. De ezt más gyerekei nem fogják tudni megtenni, megijedhetnek, baj lehet belőle. A fentieket figyelembe véve én nem vettem volna a gyerekeim mellé epilepsziás aupairt/babysittert stb. Pici baba mellé főleg nem! Gondolj bele, hogy pont a kezedben van, amikor jön egy grandmal roham... Belegondolni is szörnyű.


A kérdésed stílusából és az írásképből ráadásul teljesen átüt az iskolázatlanság (hogy szépen fejezzem ki magam) is, ilyet sem szeretnék a gyerekek mellé.

2022. jún. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
98%

Nem kellene, jobb lenne, ha felmérnéd a korlátaidat!

Nyilvánvalóan a magyar sem megy, gondolom más nyelvekkel még annyira sem bírsz. Az epilepszia erre csak még rátesz egy súlyt, mert ezt felnőtt közösség, ha tudja jól kezeli, de gyerekeket egy rohamnak senki sem szívesen tesz ki.

2022. jún. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Horváth Bence Ernő válasza:
0%
Én is epilepsziàs vagyok tünte mentes! Miért kel bàntani a màsikat hogy nem lehet ami szeretne lenni ! Szerintem egy próbát megér!
2022. okt. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!