Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a hormonmentes spirállal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szültem már egy babát és a követlekzőt csak 2-3 év múlva szeretném. A hormonmentes spiralt ajánlotta a nőgyógyászom. Sok jót és rosszat is hallottam rólla. Én hajlamos vagyok a candidára, elég sűrjen előjön és csak tabletta használata után múlik el, nem lesz rosszabb spirál mellett? A mesntruációm így is rendszertelen , de mikor gyerekkel próbálkoztunk már a második hónapban sikerült összehoznunk. Túlsúly is van rajtam, nem tudom, hogy ezen is ronthat e , vagy csak a hormonos spirál? Milyen tapasztalatotok van ? Érdemes lenne kipróbálni? Vagy egyébb hormonmentes fogamzásgátlást próbáltatok?
2022. jún. 28. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Spirálom van lassan egy éve, abortusz után lett feltéve!

Nem szeretnénk még babát, a mai világban nagyon nehéz a fiataloknak!

Hormonmentes spirál a legjobb, nem fogsz meghízni, nem lesz más a hangulatod, nem fog a szexuális vágyad enyhülni, ez mind csak a hormonos spirálnál lehetséges!

A spirál nagyon biztos módszer ha időben cserélik le! 5 évig jó!

A menstruálcióm mindig is rendszertelen volt a spirál nem változtatott rajta!

Spirállal kicsit görcsölősebbek a piros napok, előtte sosem görcsöltem, de ez lehet az abortusz miatt is!

A gyógyszert semmiképp nem javaslom, nagyon nagyon sok rosszat hallani róla!


Amióta spirálom van nekem is nagyon kell vigyáznom a fertőzésekre, valószínű könnyebben oda jut a baktérium.

2022. jún. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem melbea gold mini hormonmentes spirálom van, amit nagyon ajánlanak még a rézgyöngy spirál!
2022. jún. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt, de sajnos folyamatosan elmozdult. Úgy egyrészt nem olyan tuti a hatásosságot illetően, másrészt meg "harap". Én nagyon csalódott voltam, de így elengedtük
2022. jún. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Attól félek ha elmozdul teherbe esek és baja lesz a babának. Nem szeretném ha baja a magzatnak, hallottam hogy hatással van az embrióra a spirál.
2022. jún. 29. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!