Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Apasági per menete? Nem túl...

Apasági per menete? Nem túl régi tapasztalatok érdekelnének

Figyelt kérdés

Olvastam a neten, tudom, hogy a gyámhivatalban kell kezdenem. A költségek is érdekelnének.

7 hónapos várandós vagyok, apuka eddig úgy volt aláírja az apaságit, kétségtelenül ő az apa. Külső befolyásolás hatására most DNS tesztet követel. Nekem ez sincs ellenemre, egyértelműen nyerni fogok.

Más bizonyítékok is vannak, így lehet teszt sem fog végül kelleni.


2022. aug. 13. 19:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Értsd meg, senki nem tárná ezeket elé, mármint hivatalos szerv emberei biztos nem, ellenben veled közölnék, hogy mennyire el vagy tévedve, hogy ezt te egy percig is komolyan gondoltad.

Szóval ne tégy úgy, mintha csak a te jószívűségeden múlna, hogy a bíróságon ezek a "bizonyítékok" nem lesznek prezentálva. Ezzel legfeljebb magadat hoznád kellemetlen helyzetbe.

Nem bírod megérteni, hogy ez akkor sem bizonyító erejű, ha a teljes gyereknemzést levetíted a bíróságon? Mert attól még, hogy te tudod, hogy abból a védekezés nélküli szexből fogant a gyereked, attól még ott csak annyi történik, hogy ti szexeltek.

Meg az is tökmindegy, hogy mit írogattatok, beszélgettetek a gyerektervezésről, hogy örült a hírnek, stb.

Mert attól még semmi sem zárja ki azt az eshetőséget, hogy a fogantatás napjaiban mással is létesítettél szexuális kapcsolatot, és nem ő az apa.

Ok, nem történt ilyen, de elméletileg lehetséges lenne, ezért nem lesz apasági nélkül hiteles egyik bizonyítékod sem az exed apaságára, hiába erősködsz.

Majd az apasági teszt bizonyítja az igazad.

2022. aug. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!