Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan online bababolt,...

Van olyan online bababolt, ahol A-tól Z-ig mindent meg lehet venni egy helyen?

Figyelt kérdés

Olyan babaoltokat keresek mint pl a Mamas & Papas. A bútoroktól a ruhákon keresztül minden van egy helyen a textil pelusig.

A Brendon tudom hogy ilyen, de elég átláthatatlan számomra, nincsenek normálisan rendszerezve a termékek, és pl a ruhákról feltöltőtt képek minősége is pocsék.


2022. okt. 5. 20:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért!
2022. okt. 5. 20:19
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem 100 %-ban mindent, de innen rendeltem egy nagyobb csomagot anno.

Benne a szoptatós párnától elkezdve mellszívóig mindent.


[link]

2022. okt. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
minimanó
2022. okt. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

Kangaboo-ban is van minden.

Viszont akkora eltérések lehetnek árak közt, hogy nem érdemes csak egy helyről összeollózni az egészet. Főleg nem a ruhákat, azok ezekben a bababoltokban piszok drágák ahhoz, hogy csak 2x legyen ráadva és már ki is nőtte. Kapucnis törölköző valahol nincs is pl 7000ft alatt, máshol meg 3-4ezer ft. Persze mindenki a saját pénztárcája szerint.

2022. okt. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Arról nem beszélve, hogy pl a Brendon törölköző is undorító érdes, durva, még nekem is, nemhogy egy pici babának. Kárnak vettem belőle többet is több ezerért.


A vicc, hogy a legjobb a kínaiban kapható 1500 ft-os kaluncnis törölköző ami pihe-puha és kitűnően szívja a vizet is.

2022. okt. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahogy írták:

Minimanó, Kangaboo, Babaszafari, Asti bababolt is elég jó szerintem (sok saját márkás ruha, hálózsák).

Van a Panda online bababolt, őket nem ajánlom, kiírják mindenre hogy készleten, aztán kiderül hogy mégsincs, 2 hét a visszautalás...


De tényleg nem éri meg egy helyről venni. Hogy a fentire ráerősítsek, szerintem a legjobb kapucnis törülköző a KIKes.

56-os, de sokszor 62-es babaruhákat is teljesen felesleges újonnan venni, pikk-pakk kinövi. Többet ér rászánni egy órát, meglesni Marketplace-en például és venni egy csomagot, szerintem. Alig használják ilyen korban.


Bútoroknál, babakocsiknál nem mindegy, milyet akarsz, ott azért kipróbálni se árt őket, akár több helyen.

Én foghozverősen, összevadászva (igaz élveztem) tavaly ilyentájt 400ezret költöttem a kelengyére, és elég kevés új dolog volt benne (igaz szinte semmit se kaptunk).

Amik újak voltak, kivétel nélkül babamamatudakozó kuponnal olcsósítottak.



Ha egy helyről rendelek mindent újonnan, szerintem ez manapság 800+ezer.

2022. okt. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!