Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Császár utáni nagyon erős...

Császár utáni nagyon erős fájdalom menzeszkor, a bal oldalon?

Figyelt kérdés
Az első császár után amikor először megjött, szó szerint mintha egy mészárlás zajlana. Nagyon fáj a bal oldali petefészek körül és extrém módon vérzek. A második császárom óta meg alig bírok felállni ezeken a napokon. Még rosszabb lett. (Mindkét műtét indokolt volt) Voltam kontrollon, voltam 2 helyen magánban, voltam hasi ultrahangon is, de mindent rendben találtak. Egyszer egy rövid antibiotikum kúrát tartattak velem és szedjek nospat.... Mit tegyek, merre induljak hogy kiderüljön mi a bajom? PCOS vagyok már 19 évesen kiderült rólam, alig volt vérzésem, rendszeresen megjött minden hónapban, de csak pár csepp volt. Fogamzásgátló tablettát, hormonos spirált, gyűrűt javasoltak, de nem akarom hormonokkal tömni magam, ha lehetséges 😞
2022. okt. 20. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát az a baj hogy ha peteérés miatt van a fájdalom akkor pedig mást nem nagyon tudsz mint meggátolni az érést. Azaz hormont szedni. Lehet összenövés. Azt tudják oldani. Lehet műtét nélkül is. Keress fel egy gyógytornászt és mond el a panaszaid, mire gyanakszol. Elmondja tud-e segiteni
2022. okt. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A heged hogy van? Nem érzékeny? Vannak letapadások?

Végeztél hegmasszázst?

A vonalas oldalon vannak jó cikkek a témában, szakembert is tudnak ajánlani a közeledben.

2022. okt. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Császárvonal app és facebook csoportot ajánlom.
2022. okt. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aviva torna esetleg nem jöhet szóba? Normál esetben úgy tudom, segíthet az ilyen PCOS okozta fájdalmas mensi tüneteken is, én a helyedben megpróbálnék utána érdeklődni, ha nagyon nem akarsz hormont, amit megértek.
2022. okt. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kerdezo, azota valami?

Nekem is fáj bal oldalt az 5 éves császárhegem, mikor megjön

2023. márc. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!