Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A harmadik vagy tobbedik...

A harmadik vagy tobbedik gyereked becsuszott vagy tervezett volt?

Figyelt kérdés

2022. okt. 20. 22:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
31%
Hogy tud becsúszni egy gyerek????
2022. okt. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mind a három tervezett volt.
2022. okt. 21. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mind a három tervezett.
2022. okt. 21. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Mind az 5 tervezett.Én sem értem,hogy felnőtt embereknél hogyan tud becsúszni gyerek.Van millió féle védekezési forma,férfinak-nőnek egyaránt.Ha nincs felelőtlen szex sem felnőttként, akkor nincs becsúszott gyerek.Számomra ezek a kérdések kifejezetten rosszul estek mikor a 4-et és az 5-et vártam. Volt olyan is,aki sajnálkozott.Csak pislogtak mikor mondtam,hogy terveztük és várjuk Ilyenkor meg átmentünk zsebben túrkálásba,hogy: ugyan mibű?
2022. okt. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nalunk a csaladban es barati korben tobb vedekezes mellett fogant baba is van, kiszakadt ovszer esemeny utanival 2, fogamzasgatlo mellett 3. Van 2 megszakitas mellett, ami ugyan nem vedekezes, de ott sem terveztek.
2022. okt. 21. 07:04
 6/18 anonim ***** válasza:
54%
nekem 3 van de mindegyiket akkartuk és szerencsėre mėg CSOK előtt joval születek.
2022. okt. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Én nem tudom hogy kell ahhoz szexelni,hogy pl a gumi kiszakadjon.Ha nem 1000 éves,nem foggal tépik a csomagolást,és nem állat módjára kefélnek akkor nem értem.A megszakítást azt hagyjuk is,mert egy normálisan felvilágosított tini is tudja,hogy az nem védekezés,a fogamzásgátló melletti teherbeesés meg vagy nem rendesen szedett gyógyszertől,vagy túl hosszú ideje ugyanazt a gyógyszert szedéstől lehet, esetleg szándékos teherbeeséstől.Ezek általában kamuk,hogy így esnek véletlenül teherbe,a valóságban általában hanyagul,vagy sehogyan sem védekeznek.
2022. okt. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindhárom tervezett.

Nem biztos hogy lett volna 3, csak elváltam és a szerelmemtől is szerettem volna gyereket, neki meg még nem volt és nem is lett volna soha, ha nem vállalom be. Így viszonylag nagy korkülönbség van a gyerekek között.

2022. okt. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%
6 az miért szerencse? :D
2022. okt. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom mert őt is megtalálják a kedves zsebben túrkáló írigyek,hogy azért a 3 gyerek,mert csok meg babaváró.Bennünket is szoktak ezzel b@szogatni.Nincs egyik sem,mert nem volt rá szükségünk,és nem mellesleg nekünk is előbb születtek,minthogy ezek a támogatások lettek volna,de ha éltünk is volna barmelyikkel,ahoz se lenne senkinek semmi köze.4-es voltam.
2022. okt. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!