Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jelenleg GYED-en vagyok...

Jelenleg GYED-en vagyok (2010. májusig), ha addig megszülöm a 2. gyermekemet, akkor utána milyen juttatások járnak majd nekem?

Figyelt kérdés

folytatódik a GYED? viszont a munkaszerződésem most 2009 januárral megszűnik.

köszönöm.


2008. dec. 27. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:

szia

én úgy tudom nrmál esetben folytatódik a mostani gyeded.így hogy megszűnik a szerződésed nemtudom.

2008. dec. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocsi hogy csak linkelek, de egyszer már leírtam a választ:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2008. dec. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha megszűnik a munkaviszonyod most januártól akkor nem kapsz majd semmit a második gyerekkel. Illetve hát úgy hogy ugye most talán passzív táppénzen leszel, mivel megszűnik a munkaviszonyod, majd a gyerek két éves kora után gyesen.

Vagy egy, másfél éves korában beadod a kicsit bölcsibe elmész vhova dolgozni, persze ha két éves kora előtt akkor lemondasz a gyedről és mész gyesre amint felvesznek vhova, és újra megszerzed a 180napot és akkor nincs akadálya hogy újra kapj gyedet a második babához, babánál.

Én ennyit tudok.

Olvasgass a neten ilyen témákban, google keresőbe pl. és jó kis jogifórumokat dob ki, persze jól el kell benne mélyülni. Vagy menj el tb ügyintézőhöz tanácsadásra és segít hogy jössz ki jobban. Bár lehet fizetni kell érte, de lehet hosszú távon megtérül. Vagy ha van könyvelő ismerősöd az is jól jön.

2008. dec. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az előző válaszolóval nem értek egyet, itt a link, ahol kérdeztem én is Szakbarbártól, sokan elismerik. Ha nem hiszel nekem, kérdezz te is tőle!

[link]

2008. dec. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Eltünt a családinetről a Szakbarbár!!!

Végre megtaláltam!

Köszi Neked fenti hozzászóló!

2008. dec. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó hogy segítettem valakinek, épp az előbb akadtam ki azon, hogy a szerintem értelmes válaszomat lepontozták az egyik kérdésnél! :-)
2008. dec. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
és hogy kell azon az oldalon kérdezni egyáltalán??? sehol nem találtam azt ahol kérdést kell feltenni. ...
2008. dec. 29. 18:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Először regisztrálnod kell, utána tudsz kérdezni az Új hozzászólás-ra kattintva.
2008. dec. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jó, sikerült. köszi.
2008. dec. 29. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!