Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Játszótéren a szülők miért...

Játszótéren a szülők miért piszkálják a pk*-sokat?

Figyelt kérdés

Azzal pattognak hogy jaj ezt látják a gyerekek és mi van ha utánozzák? Bocs. Ha a gyerek elkezdi utánozni az nem a ps-sok hibája hanem a szülő nevelési módszerének a teljes kudarca... Nektek mi a véleményetek?


*pk:mikor minden félét átugrálnak, szaltóznak és egyéb akrobatikus trükköket produkálnak.


2010. okt. 6. 18:38
1 2
 1/20 anonim válasza:
90%
Én ismerek pk-sokat, de nekik legalább van annyi eszük, hogy ne a kisgyerekek előtt csinálják. A kisgyerek utánozni próbálhat, ez természetes, és nem a szülők hibája...Járjatok ki inkább este fele, amikor már nincsenek a játszótéren, vagy menjetek máshova...
2010. okt. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Miért játszótérre kell menni?
2010. okt. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem a ti szüleitek csesztek el valamit a nevelésetekkel...játszótér...vágod mi az?gyerekeknek való, azért van ott csúszda, hinta, mászóka...és képzeld, nekem sem tetszene, ha idétlen tinédzserek ezt csinálnák itt a játszótéren!
2010. okt. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%

Egy kisgyerek úgy tanul, hogy utánozza azt, amit lát. És ez ahogy előttem is írták, nem a gyerekek hibája, ez ösztönös. Jó vicc lenne, ha erről megpróbálná valaki leszoktatni a gyerekét!

Nekem az a véleményem, hogy használhatnád az eszedet, és mehetnétek máshová.

2010. okt. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Igen az idétlen tinédzserek olyanokat csinálnak a játszótéren olyanokat csinálnak amit a kedves szülők soha nem értek el és nem is fognak az életükben...
2010. okt. 6. 18:47
 6/20 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem tetszik nekik, amit ott művelnek a gyerekek szeme láttára. Erre a kérdés feltevése nélkül nem lehetett rájönni ugye?
2010. okt. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%
6-7 felé menjetek mikor már a kicsik otthon vannak nem a játszó téren.
2010. okt. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Mellesleg ha egy kisgyerek lát egy bolti rablást, akkor fogja a vízipisztolyát és ő is megkísérel egyet nem?
2010. okt. 6. 19:05
 9/20 anonim ***** válasza:
69%
Igen, képzeld, lehet elsüt egy olyat is, mintha kirabolná a boltot...Babákkal azt csinálják, amit a szülőktől látnak, hogy hogy bánnak a gyerekekkel.(kislányok konyhásat, fiúk rendőröset, autósat, stb.)de tudod mit?a te begyöpösödött tinédzser agyadnak hiába mond akármit az ember, nem fogod fel!!!!még jó, hogy nem minden tini olyan, mint te...
2010. okt. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Kérdező! Minek teszel fel itt kérdést? Kitartasz az álláspontod mellett és kötözködsz. Menjél ugrándozz tovább a játszótéren és hallgasd a kritikát!
2010. okt. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!