Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hidegrázás?6nappal császármets...

Hidegrázás?6nappal császármetszés után.

Figyelt kérdés
Lázam nincs,de olyan,mintha mégis az lennék,úgy érzem.A hegem körül a hasam ég,másnak is volt ilyen?Semmi más tünetem nincs,nem vérzik a sebem.Már elég jól megy a mozgás is.Már arra is gondoltam,hogy rosszul adja a szomszédnéni a vérhigítót és azért van ez.
2023. márc. 14. 21:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen nem volt. Pedig én sokáig korlátozottan tudtam mozogni.
2023. márc. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Irány vissza a doki. Gyulladás.

Nekem 3. császár után volt ilyen, 2 adag antibiotikumot kellett letolnom. Azt hittem le valarom a falat, olyan volt mitha álló nap parazsat nyomnának a hegemhez.

2023. márc. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen császár után, nekem az ürülő hormonok okozták. Éjszaka arra ébredtem, hogy remegek mint a kocsonya, ráz a hideg. Nyakig betakarózva is fáztam. Aztán hamarosan meg arra ébredtem, hogy q saját izzadságomban fekszem, szakad rólam a víz. Lázam nekem sem volt.

Az viszont nem jó jel, ha a heg környéke ég. Az valóban lehet gyulladás jele. Esetleg beszélj az orvossal aki műtött, vagy a szülészettel. 6 hétig oda kell visszamenni, ha panasz van. Néznek esetleg CRP-t,ami kimutatja ha van gyulladás a szervezetedben.

2023. márc. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Rendben,holnap bemegyünk a szülészetre.
2023. márc. 14. 21:38
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
3 vagyok, ennek semmi köze a vérhigítóhoz, azt nem.nagyon lehet rosszul beadni. Remélem nem hasba adja, császár után oda nem szabad
2023. márc. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Még az jutott eszembe, hogy valóban tapintásra is meleg a heg vagy csak úgy érzed? Nem pirosas a bőröd? Akkor van gond szerintem, ha tapintásra is meleg.
2023. márc. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem piros a hasam és nem igazán mondanám melegnek,melegebb volt a kórházban.

Hasba kaptam a kórhàzban és most is odavan szúrva.

2023. márc. 14. 23:49
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha csak úgy érzed hogy ég, de nem meleg, akkor ez a hidegrázás nem attól van. Inkább a hormonok. Persze szakértő nem vagyok csak 2 császaros anyuka. Az mondjuk nagyon furcsa,hogy hasba kell szúrni, nekem szigorúan kiemelték, hogy hasi műtét után nem szabad oda, csak felkar vagy comb. Én inkább áttérnék arra, ugyanolyan hatásos oda is.

Viszont ha úgy érzed valami nincs rendben inkább menj be, és megnyugszol.

2023. márc. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

5-ös, miért nem szabad császár után hasba adni?

Nekem oda kellett mind a 30 darabot, nem mondták, hogy nem szabad. Eleve úgy tanították meg a kórházban, hogy a hasamban melyik részre adhatom be.

Valami bajt okozhat? Mondjuk már 9 hónapja volt, szóval már kb mindegy, csak érdekel.

2023. márc. 15. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem mikor tanították, kiemelték, hogy császár után oda tilos. Csak annyival magyarázták, hogy érte elég trauma a hasat, nem kell még ezzel is terhelni. Karba, combba ugyanaz a hatása. Gondolom ha lehet hasba is ,akkor nem kimondott orvosi oka van, csak kíméli a hasat, emberségesebb.
2023. márc. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!