Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha a sógornőtök,...

Mit szólnátok ha a sógornőtök, vagy sógorotok, vagy anyós vagy bárki ilyen rokon a megkérdezésetek nélkül felrakná az iwiwre a gyereketeket? Nem a fényképét, hanem külön ilyen oldalt csinálva neki.

Figyelt kérdés
2008. dec. 29. 13:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

hát nem örülnék neki.

én más gyerekének ( pl.nővéremét)akárcsak a fényképét is a saját oldalamra csak a beleegyezésével teszem.ha neked ez nem tetszik, szólj hogy töröljék.

2008. dec. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Hát jobb lett volna, ha megkérdezi. Meg őszintén minek egy iwiw oldal egy gyereknek?
2008. dec. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon gyorsan letöröltetném mert minek egy gyereknek iwiw. Végső soron írnék levelet az adminnak.
2008. dec. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon kiakadnék, és felszólítanám, hogy azonnal törölje! (és szégyellje magát!)
2008. dec. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

elmagyaraznam neki, hogy tudom, hogy jót akart, de ha meg egyszer eszebe jut ilyen, akkor elotte konzultaljon velem, majd en lebeszelem.


és hogy maskor véletlen se jusson ilyen eszébe. ha nagyon szeretne ilyet csinalni, adok neki egy szep, kötött fuzetet, vagy egyutt elmegyunk a kreativ boltba, és csinalhat ún. scrapbookot, amit diszithet, irhat a gyerekről, ragaszthat bele dolgokat, stb, azzal mulik az ideje, es ha a gyerek nagyobb lesz, fog neki orulni.

2008. dec. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem nem gáz.

Ezen azért nem kell kborulni,ha nem tetszik töröld le az oldaról.

2008. dec. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos, hogy kiakadnék, szerintem mindenki törődjön a saját dolgával, A padlás tele van a "csak jót akartunk" szöveggel (legalábbis nálunk).

Töröltesd le, és igazítsd útba őket!!!!

Sok sikert :D

2008. dec. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Azonnal letöröltetném. Először is meg kellett volna beszélnie velem, másodszor pedig szerintem semmi szüksége nincs egy gyereknek iwiw-es (vagy bármilyen más közösségi oldalas) adatlapra.
2008. dec. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Azért a válaszok azt mutatják hogy a nagy többség nem venné jó néven. Örülök, hogy nem bennem van a hiba, mert már kezdtem kételkedni saját magamban.

Örülök hogy az első válaszoló tiszteletben tartja a másikat. Bárcsak mindenki ilyen lenne.

Azt is megértem hogy vannak olyanok akiknek nem gáz, de ha vkinek csinálnak ilyet gondoljanak bele abba hogy lehet a másik fél a többséghez tartozik és nagyon rosszul esik neki.

2008. dec. 29. 13:54
 10/21 A kérdező kommentje:

Amúgy a kódot megadták meg minden. Csak engem nagyon rosszul érintett. Mintha nem is én lennék az anyja a saját gyerekemnek. Lehet most más kinevet ezért, de nekem nagyon fájt.

Nekem soha nem jutna ilyen eszembe. Még jóakarásból se. Sehogy se.

2008. dec. 29. 13:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!