Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rossz anya az, aki a család...

Rossz anya az, aki a család mellett is sportol ( heti kb 3 óra összesen) , évente kb 3-4 hétvégéről kimarad kötött sport program miatt? Emellett a gyermekeivel nagyon jó a kapcsolata, rengeteg közös program is van….

Figyelt kérdés

2023. ápr. 25. 20:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
NEM, nem rossz, éppen hogy normális!
2023. ápr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Dehogyis
2023. ápr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%

Szuper.nekünk is jár szabadidő.

Az a legjobb ha van rá lehetőséged

2023. ápr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%

Heti 3 óra miatt kéne szarul érezni magát?? Ugye ez valami vicc akar lenni? Én napi másfél-2 órát edzek, 3 gyermekem van (2,4,6 évesek.)

Nagyon gáz, ha egy anya ennyit sem tehet meg az egészségéért, jó közérzetéért...

2023. ápr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
Te vagy a normális! Csak sajnos nálunk nem ez a megszokott.
2023. ápr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
Az persze nem gáz, ha munka miatt marad ki 8-10 órát, de ha produktívan tölti a szabadidejét azért megszólják. Magyarország... Dehogy rossz anya, csak nem megy tönkre a sztereotípiák miatt, aminek alapján az anya 0-24-ben csak anya lehet és pont.
2023. ápr. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Pont az elmúlt napokban szegezték nekem a kérdést…. Mit szól a család, hogy ennyit vagy távol?… köpni nyelni nem tudtam….! Azóta fáj a lelkem… a gyerekeim a mindenem, de magamba is kell fektetni ilyen terhelés mellett, ami a mindennapokban ér….
2023. ápr. 25. 21:16
 8/21 anonim ***** válasza:
95%

Ha neked/ nektek így jó kit érdekel más véleménye?

Ettől nem leszel rossz anya dehogyis.

Ha megtehetném én is szánnék egy-két órát magamra.

2023. ápr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%

Ugyan ki fontos ember kérte ezt számon rajtad, hogy ennyire fáj a lelked? Én is túlérzékeny vagyok, de ezen még én sem akadnék fenn.

Heti 2x edzek, és majdnem minden második hétvégén suliban vagyok ebben a tanévben. Akkor tőlem el is kéne venni a gyereket, nem? :D Ha valaki megkérdezné, amit itt az előbb leírtál, valószínűleg kacagnék egyet és elmondanám, hogy tulajdonképpen a családért teszek mindent :P A férjemnek is és a gyermekemnek is egy kiegyensúlyozott nőre/anyára van szüksége. Ez meg sajnos nem a napi háztartási munka, meg az idegen anyukák gyermekeinek aktuális fejlődési mérföldköveiről szóló lopott játszótéri beszélgetések áldásos következménye.

Sz.rd le az illető véleményét.

2023. ápr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
73%

#5-ös vagyok.

Nehogy már lelkiismeret furdalásod legyen, mert magadra is szánsz időt.

A családod rendben van, azé is aki ezt kérdezte tőled:

"Pont az elmúlt napokban szegezték nekem a kérdést…. Mit szól a család, hogy ennyit vagy távol?… "

Vagy csak irigy ?

2023. ápr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!