Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A babysittert meg lehet arra...

A babysittert meg lehet arra kérni hogy nálla legyen a gyerekkel vagyis nálla vigyázzon rá ne nállunk?

Figyelt kérdés
2023. máj. 1. 18:44
1 2
 1/16 NedvesBugyi99 válasza:
70%
Én nem örülnék neki.
2023. máj. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van olyan bébiszitter, aki vállalja, hogy NÁLA legyen a gyerek. De nem mindegyik, ezt érdemes előtte letisztázni.
2023. máj. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm
2023. máj. 1. 18:57
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Én amikor babysitterkedtem, kikötésem volt, hogy ne nálam legyenek a gyerekek. Imádtam a srácokat (3 évesek voltak a fiúk) de az én lakásom nem gyerekbarát. Fehér szőnyeg, fehér bútorok, drága dísztárgyak,és van egy egyedi gyönyörű hatalmas üvegem amiben legalább 500 különféle üveggolyók vannak amit a világ minden tájáról szereztem be. Én csakis a saját otthonukban vigyáztam rájuk.
2023. máj. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
24%
Amit te akarsz azt óvodának és óvónőknek hívják.
2023. máj. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
5ös ha nem tudsz okosat írni hülyeséget ne írjál.10hónapos gyereket hogy adjak ovodába? Most akarom bölcsibe iratni
2023. máj. 1. 19:42
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Pedig annyiban igaza van 5-ösnek, hogy nem jó intézményben gondolkodsz. A bébiszittereknek megvan a maguk helye, nekik utána extra munka elpakolni, lehet van párjuk aki pihenne vagy otthonról dolgozik. Ha neked az kell jogy távol legyen a gyereked akkor intézmény a nektek való, az utólagosan kiderült korból kiindulva bölcsi.
2023. máj. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
36%
Amíg a gyerek nincs otthon, nyugodtan tudod gyakorolni a helyesírást. Amúgy meg, ostobaságot kérdezel.
2023. máj. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%

"5ös ha nem tudsz okosat írni hülyeséget ne írjál.10hónapos gyereket hogy adjak ovodába? Most akarom bölcsibe iratni"

Bocs, de akkor írj érthető kérdést! Szerintem az emberek 99%-ának eszébe sem jutna hogy a kérdésed 10 hónapos gyerekről szól. Ekkora gyerekhez nem szoktak bébiszittert fogadni, pláne úgy, hogy vigye el magához.

2023. máj. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%

Nekem volt így babysitterem, odavittem 1 vagy nagyon max. 2 órára, aztán mentem érte. Néha meg tudtam beszélni, hogy hazahozza, vagy eljöjjön érte. Napi hány óráról van szó?


Szerintem megkérdezni meg lehet, illetve ha az, akit felhívsz nem vállal így, kérhetsz ajánlást tőle, hátha ismer olyat, aki vállal így.

2023. máj. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!