Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után rövidebb ciklus?...

Szülés után rövidebb ciklus? Járt még így valaki? Megőrülök...

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szülés után 6 hónappal jött meg először, azóta mindig napra pontosan 22 napos ciklusaim vannak, amiből 6 nap erősebb vérzés és a maradék 16 maradt "normálisan élni". A peteérés úgy fáj leszakad a hasam kb. Valójában marad 10 napom összesen mikor azt tudom mondani minden kellemetlenség nélkül jól vagyok.

Már nem szoptatok. Szerintetek a fogamzásgátló segíthet? Kértem időpontot már nőgyógyászhoz.

Járt még így valaki és ha igen mi volt rá a megoldás?


Köszi előre is ha válaszol valaki.



2023. máj. 21. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem, sőt, inkább segíteni szokott a fájdalmas menstruáción a szülés. Nem segítettem sokat a válasszal. De a barátnőim és én is úgy vettük észre, hogy jobb lett a helyzet és nem rosszabb.
2023. máj. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Maga a vérzés nem fáj csak erős. A peteérés fáj, ami előtte soha :/
2023. máj. 21. 18:56
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Nekem így volt pár hónapig, de nem volt rendszeres, 15-25 naponta jött meg, extrém mennyiségű vérrel de fájdalom nélkül. Én mondjuk szoptattam, aztán magától visszaállt 28 naposra, a "szokásos" mennyiségre. Viszont a fájdalom a korábbi atombrutálhoz képest teljesen elhanyagolható lett. Én is voltam nőgyógyásznál, azt mondta szülés után szoptatás alatt szinte minden "normális". Lehet neked is még a maradék hormonok dolgoznak. Mindenképp nézesd meg, de lehet csak kell pár hónap a szervezetednek.
2023. máj. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Még szoptatok én is bár csak reggel és este. Nekem rendszertelenül jön meg változó időre. Sokat javult a menstruációs fájdalom, de a félidőnél sokkal rosszabb. Előtte alig éreztem, most meg arra szedek gyógyszert, annyira kellemetlen. Nem tudom mitől van és hogy elmúlik-e de remélem.
2023. máj. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
22 napos ciklus hormonzavarra utal, akárcsak a görcseid. Ne itt kérdezősködj, hanem menjél el orvoshoz.
2023. máj. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Megyek fentebb írtam van időpontom egy hét múlva ilyenkorra...köszi, hogy a kérdésre válaszoltál.


De volt aki azt mondta nekem törődjek bele, mert neki is csak ezt mondták szülés utám, hogy 21 napig normális egy ciklus hossza...

2023. máj. 23. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!