Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is megérzi a peteerest...

Más is megérzi a peteerest szülés után? Van erre valami csodaszer vagy házi praktika,hogy ne fájjon?

Figyelt kérdés

13 hónapja szültem,a menstruációm három hónapja jött meg,ahogy befejeztem a szoptatást.

Azóta minden peteerest megérzek.

Szülés előtt soha nem voltak fájdalmaim.

Most is ülök,és konkrétan annyira szúr,mintha éles kést forgatnak bennem.

Ha felállok nem tudok kiegyenesedni sem.


2023. jún. 1. 08:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%

Pontosan ugyanezt éreztem minden egyes ovuláció napján mióta az első gyermekem megszuletett.

Volt rá példa, hogy fájdalomcsillapítót vettem be. Nagyon ritkán.

Elviseltem.. Viszont ennek köszönhetően tökéletesen be tudtuk lőni a második és harmadik babát. Már mint azt ,hogy mikor is "kellene" együtt lenni. Így nincs,nem volt szükség pl semmilyen tesztre,sakkozásra stb..😊

2023. jún. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Igen,legalább ez egy előny,hogy én pont ne szexeljek most😁(két gyerekem van már,harmadikat nem akarunk)

Nekem a fájdalomcsillapító sem hat,de azért mindig beveszek egyet ilyenkor hátha tompit egy kicsit a fajdalmon

2023. jún. 1. 08:20
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
Ugyanígy vagyok. 9 hónapja szültem. Gyógyszer valamennyire használ de így már havi 2x szenvedek és 3-4 napig görcsölök ugyanúgy. Mikor múlik ez el? Mostmár ez lesz mindig? Várom tapasztalt régen szült anyukák válaszait.
2023. jún. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
13%
Nem szültem, nem is fogok, mégis mindig érzem a peteérést, van, hogy épp csak nem hányok a fájdalomtól. Szerencsére pár óra alatt elmúlik. Örülj neki, hogy eddig nem fájt, majd megszokod és ez legalább gyors és nincs vérzés mellé.
2023. jún. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

A lányom után nem volt ilyen,o 9 éve született

Örülni azért nem örülök,de ez van,majd csak kibírom azt az egy napot havonta

2023. jún. 1. 08:38
 6/14 anonim ***** válasza:
52%

Nekem hányingerem volt a baba fél éves korától majdnem 1 éven keresztül minden ovuláció alatt, de elmúlt.

Ovus fájdalom őszintén nem tudom. Van azóta is mindjárt megjön érzésem ovu körül, csak arra nem emlékszem, hogy szülést követő hónapokban erősebb volt, vagy ugyanilyen. 4 éve szültem.

2023. jún. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%

Szülések előtt is mindig éreztem. Nem azt mondom hogy nagyon fáj/fájt de igen kellemetlen volt az az 1-2 nap.

Fogamzásgátlót szedek, így nem érzem.

2023. jún. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
Ugyanígy vagyok. 11 hónapja szültem lassan. 6 hét után egyből meg is jött,azóta rendszeresen megvan és minden egyes ovuláció idején olyan görcseim vannak és hányingerem mellé,rendesen rosszul vagyok,pedig a 30 év alatt soha nem volt semmi probléma,konkrétan soha nem éreztem az ovut. Viszont mikor megjön ott már nem görcsöl úgy a hasam,mint a terhesség előtt. Érdekes egyébként,hogy miért van ez.
2023. jún. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
4# Örülj neki,hogy eddig nem fájt. :D Ez de hasznos válasz,szégyen. Amúgy se tiszta miért ír a szülés utáni kérdéshez egy nő,aki még nem szült. Még jó,hogy a kérdezőt nem ez érdekelte. Nyilván neked mindig volt fájdalmad,itt viszont SZÜLÉS UTÁN alakult ki. Értelmező olvasás. Mintha én nem volnék vallásos de írogatnék a vallásos kérdéshez,mintha hozzáértő volnék.
2023. jún. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Aviva torna lehet, hogy segít, PMS-jellegű panaszokon bizonyítottan, peteérés miattin nem tudom, de el tudom képzelni, hogy igen. Én bevallom amúgy, hogy időnként beveszek ibuprofént.
2023. jún. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!