Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek lenne igény...

Szerintetek lenne igény fejlesztő bébiszitterre (pszichológus)?

Figyelt kérdés
Pszichológusként szakmát váltok, a klienseimmel épp a lezáró fázisban vagyok, szenvedelybetegekkel dolgoztam, nem egy könnyű terep. Ősztől egyetemet kezdek, belevagok abba, amit régóta dedelgettem, csak nem úgy hozta az élet. Viszont a gyerekekkel való foglalkozást nagyon szeretem, a fejlesztő játékokat, gyerek pszichodramat (végeztem is). Viszont nem tudom, hogy lenne e rá igény, nyilván magasabb az órabér, mint egy tapasztalat/képzettség nélküli bébiszitter esetében, tehát nem véletlenül nincs ilyen a piacon, vagy csak ritkaság? Te igénybe venned?
2023. júl. 3. 13:22
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
16 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fejlesztő játékos foglalkozásokra, mozgásos formában hatalmas igény van. Inkább erre mozdulnék el, tele vannak ezek az órák minden városban. A tiéd attól lenne több, hogy nem csak mozgásos fejlesztést tartanál, hanem drámát egyéb fejlesztést is belevinnél. Sztem ne úgy gondolkodj hogy egy egy családhoz mész ki, hanem fix helyre probalj fejlesztő alkalmakat szervezni. Ezekre hatalmas kereslet van
2023. júl. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a részemről nem. De nem is rendelkezem olyan keresettel hogy ezt finanszírozni tudnám.

Örülök ha egy átlag szittert ki bírunk fizetni.

De csak azért nem fizetnék többet, mert pszichológiai végzettséged van.

Hiszen tudtommal a gyerekeim egészségesek (testileg lelkileg)

Az meg nálam kritikus pont h nem foglalkoztál még (szitterként) gyerekekkel.

2023. júl. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Kezdetben joga +dráma, aztán folyton képzeld magad tovább.


Csak 5 ismerősöm van aki ebből vígan megél. Kár hogy más gyereke engem idegesít vagy nincs türelmem, ha nem így lenne már elmozdultam volna ebbe az irányba. :)

2023. júl. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van bébiszitterkent tapasztalatom, és dolgoztam gyerekekkel is.
2023. júl. 3. 13:37
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Autista/ ADHD-s gyermek mellé lenne rá igény, úgy gondolom.

Normál fejlődésű gyermek mellé semmi szükség a speciális tudásodra.

2023. júl. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Így már sokkal jobban hangzik. Ezt mindenképp írd bele a hirdetésbe stb. A jó marketing sokat számít majd.

Ennek ellenére én nem olyan körökben mozgok ahol erre lenne kereslet.

Biztosan régiótól is függ a dolog (pest megyében gondolom lenne rá igény, Nógrádban kevésbé)

2023. júl. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 babyboom567 ***** válasza:
100%
Igény biztos van, pl nekem is lenne ilyenre igényem, sőt én csak ilyen tudású emberre merném bízni a gyerekem, csak én pl nem tudom megfizetni.
2023. júl. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Én idegenre nagyon nem szívesen hagynám rá a gyerekem, de egy ilyen háttérrel megpróbálnám, ha szükségem lenne rá. Budapestiek vagyunk.
2023. júl. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!