Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kései anyasággal való megbarát...

Kései anyasággal való megbarátkozás, de hogyan?

Figyelt kérdés
25 éves koromra terveztem az elsőt, de 24 évesen mentünk szét életem szerelmével, majd 3 évig egyedül voltam, ebből 2 évig nem akartam magamnak senkit. Aztán megtaláltam a mostani páromat. 1 éve próbálkozunk a babával, mert csak onnantól volt ideális minden. Ha most lennék terhes, akkor is már 33 lennék. Tudom, hogy ez már tök normális, vannak, akik 40 felett is szülnek, de nekem ez idegen.
2023. júl. 4. 11:07
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
El kell fogadni, hogy az élet legtöbbször nem úgy alakul, ahogy elképzeljük. Én ugyan már 21 évesen megismertem a férjemet, de nálunk meg nem jött a baba, amikor szerettük volna. Huszonévesen elképzelni se tudtam, hogy 30 felett még szüljek, mégis úgy alakult, hogy örültem, hogy idén, 34 éves korom előtt két hónappal anya lettem.
2023. júl. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
87%
36 évesen lettem anya és szeretnék még egyet 39 évesen. Te még egész jól állsz😅
2023. júl. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
81%

Úgy, hogy ez van, ezt dobta az élet. Van akinek azzal kell megbarátkoznia, hogy sosem lett anya. Nem volt partner hozzá, vagy nem sikerült, vagy bármi okból. Ez még a jobbik.

Illetve mennyivel lett volna jobb ha 24 évesen anya leszel, 25 évesen meg szétmentek... Mindennek eljön a maga ideje és a végén úgy lesz a legjobb. Én is elterveztem, hogy 25 évesen férjhez megyek. 30 évesen 2 gyerekem lesz. Ehhez képest 35 évesen mentem férjhez és 36 évesen szültem. Ha belegondolok hogy annak szültem volna akivel 24 évesen voltam, kiráz a hideg, csak mert ez született meg a kis buksimban. Ezen ne aggódj, a legfontosabb hogy boldog, kiegyensúlyozott és szerető családba jöjjön a baba, őt picit sem fogja érdekelni hány éves vagy.

2023. júl. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
52%
Fiatalabb nem leszel már úgysem :)
2023. júl. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
79%
Harmadik gyermekem 37 évesen szültem. Most vagyok 39 és tervben még egy gyermek :)
2023. júl. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
91%
33 éves kor teljesen ideális a gyermekvállaláshoz, nem kései.
2023. júl. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
93%
Na pont erről van szó, mikor sokan kárognak a késői gyerekvállalás miatt, holott sosem lehet tudni mit hoz az élet, ahhoz kell alkalmazkodni, ami van.
2023. júl. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
78%
Ja ne már, 34 évesen hol vagy kései. Élsz még 50 évet, nehogy már temessuk a 40 éves anyákat. Tök normális időben vagy, álljon át az agyad erre.
2023. júl. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudsz a korod ellen küzdeni, kénytelen vagy elfogadni, hogy ez van. A másik opció, hogy azt mondod, neked ez már vállalhatatlanul késői, és nem lesz gyereked.
2023. júl. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
85%
33 évesen még fiatal vagy! :D
2023. júl. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!