Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan élitek meg az anyaságot...

Hogyan élitek meg az anyaságot? Valóban vannak olyan anyak, akik idegbetegek, es folyton orditanak?

Figyelt kérdés

Vannak olyan ismerőseim, (család) ahol az anyuka egész nap rekedtre üvölti magát, mert egyre nagyobb hisztit kell csapnia, hogy figyeljenek rá. Az apuka túlórázni és inni kezdett, hogy addig se otthon kelljen lenni, hétvégén is felváltva vigyáznak rájuk, mert kár két ember napját elpocsékolni erre, legalább egyiküknek legyen jó. Végül a pasi félre is lépett, de nem hagyja el a feleségét, mert sajnálja otthagyni a gyerekeikkel.


Az ivas az megoldas?


2023. aug. 18. 14:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Igen. Az ivás a megold@s! A szülőség csak és kizárólag sza.r lehet. A gyerekek elrontyják az ember életét.


Ilyen választ akartál?


Hagyjuk már!

Attól hogy sok idegileg egyébként is instabil ember gyereket vállal, meg nem kell itt tobzódni állandóan ezekkel a kérdésekkel

2023. aug. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
#1. Hagyd, ócska provokatív troll, azbilyet csak szép csendben jelenteni kell.
2023. aug. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1

Miből jött le az neked, hogy én ilyen választ vártam?


Szerinted normális az, ha valaki a gyerek miatt elkezd inni?

2023. aug. 18. 14:38
 4/11 A kérdező kommentje:
Inkább olyan választ vártam, ami a válaszod második felében volt, azaz egyáltalán NEM az ivás és a lelépés a megoldás, és amugysem ertem hogy alapból idegbajos emberek mi a szarnak szülnek..
2023. aug. 18. 14:39
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyan élitek meg az anyaságot?"


Mindenki máshogy, de azért még a legtöbben jól. Én is. Vannak nehezebb napok, jobb napok, de alapjában véve jól.


"Valóban vannak olyan anyak, akik idegbetegek, es folyton orditanak?"

Hát, te is ismersz ilyet, tehát igen.


"Az ivas az megoldas?"

Nyilván nem, ezt te is tudod, csak van, aki inkább iszik, mert nem hallott róla, hogy nem ciki a pszichológus, meg amúgy is kemény belső munka lenne a dologgal, úgyhogy egyfajta nyugtató gyanánt használja. De nem jó dolog.

2023. aug. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Izgatottan várom a következő "úgy hallottam", "itt olvastam", "több olyat is ismerek" jellegű kamukérdést. 😄

A 75 % még mindig beszédes. 😄

2023. aug. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2023. aug. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%

#6. Na így teljesüljön minden kívánságod!😅

Most már van "szokásos mondás" is.😂

2023. aug. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Valóban vannak olyan anyak, akik idegbetegek, es folyton orditanak?


Nyilván akadnak.

Mások viszont nem ordítanak.

Nem egyformák az anyukák.

2023. aug. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Jelen, én az első 2 év alatt sokat voltam idegbajos, és a gyerekemmel sokat kiabáltam. Az oka a férjem volt, aki, bár megígérte, hogy segíteni fog, az első 3 hónap után ezt elfelejtette, majd szerelmes lett egy munkatársnőjébe.

Azóta rendeződtek a dolgok, és már nem vagyok idegbeteg :)

A tanulság? A nők szerintem nagyrészt nem az anyaságtól idegbetegek, hanem az anyaság körülményeitől. Eléggé frusztráló pl. ha a gyerek mellett a férjednek is gondját kell viselned, kvázi két gyereked van...

2023. aug. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!