Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinél a nagyobb gyerek már...

Akinél a nagyobb gyerek már ovis volt mikor született a tesó, vittétek oviba?

Figyelt kérdés
Még van idő a kiírt időpontig, de elkezdtem ezen gondolkozni. Ugyanis elég sok betegség hazajön az oviból. Többet én is elkaptam már, nemhogy majd egy kis újszülött. Nyilvan nem tudom évekre kivenni, meg nem is lenne reális/indokolt. November elejére vagyok viszont kiírva az eleg gáz időszak. Ti hogy csináltátok/csinálnátok?
2023. aug. 19. 20:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Januárban született a lányom (tavaly), de koraszülött volt, így a nagy egy hónapot itthon maradt, nem vittük oviba. Majd amikor újra elkezdett járni, haza is hozta a covidot, mi meg mentünk a kicsivel a Heim Pálba. Imádtuk.
2023. aug. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!