Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik név tetszik a felsorolt...

Melyik név tetszik a felsoroltak közül?

Figyelt kérdés
Hanna, Anna, Nóra, Dóra, Sára, Virág, Liza, Luca, Lotti, Alíz, Adél, Abigél, Hédi, Hedvig, Eszter, Petra, Flóra, Bella, Zoé, Zselyke, Zsófia, Szófia, Kitti, Rita, Zita, Fanni, Viola, Judit, Kinga, Kira, Blanka, Pálma, Jázmin, Regina, Fruzsina, Hajnalka, Bernadett, Edina.

2023. szept. 21. 02:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
44%

9-es a Death Note-című animére utalt; ott van Kira, aki talál egy ilyen halálos noteszt, stb. Szóval én értettem; ezért fölpontoztam, de valszeg nem mindenki értette volna, ezért ide írtam.


Amit én adnék; bár nemtom, ez miért mérvadó:

Anna, Nóra, Lotti, Alíz, Adél, Abigél, Hédi/Hedvig, Eszter, Petra, Szófia, Zita, Fanni, Judit, Kinga, Blanka, Jázmin, Regina, Hajnalka, Bernadett, Edina.

2023. szept. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
*Ja, várj, az Adél véletlenül maradt ott, azt soha nem adnám, az lánynak túl fiús, majdnem olyan nekem, mint az Ábel, meg a Béla.
2023. szept. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
12es, az Adél fiús neked de a Hedvig nem?:-D
2023. szept. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként az is fiús, csak már álmos voltam, és nem akartam bővebben kifejteni; hogy inkább Hedviga-t adnék, vagy valami hasonlót, amin látszik, egyből lerí, hogy női név, és lehet Hédinek becézni. Az Adélra meg rögtön reagálni akartam; hogy odaírtam, mert azt az elején nem vettem észre; hogy még az is ott van a felsorolásban; valamiért elsiklottam fölötte;és mindenképpen jelezni akartam, hogy azt semmiképp nem adnám, az tévesen maradt ott; amikor bemásoltam,és elkezdtem kitörölgetni.

12 . voltam újra. Akkor meg az ment ki a fejemből, hogy a Hedviget is akkor azzal együtt kellene kommentálni, mert így nem lesz jó, nem lesz szintben a kettő; de szóval a Hedviget, Hedvig formájában nem adnám; Hédiként meg nekem túl becenévszerű; szóval a Hédit variálnám át valahogy úgy, hogy ne a Hedvig legyen az alap név, hanem valami nőies, ha nőnek lesz a név; és akkor úgy adnám.


pl ilyeneket találtam ki múltkor

hedvinda hedvinella hedvinélia, hedví(n)dia/tia

2023. szept. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nóra, Luca, Alíz, Zita, Bernadett tetszik nekem.
2023. szept. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!