Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a párom megkérd...

Mit tegyek, ha a párom megkérdőjelez az anyaságban?

Figyelt kérdés

2 hete volt egy műtétem, ezért kértem a segítséget. Mondtam neki, hogy adjon rá egy nadrágot az egy éves babára (mivel nem emelhetek). Ehelyett magyarázkodásra kényszerített, hogy mégis minek a gyereknek nadrág mikor neki melege van... Ezért inkább elvettem a gyereket és megcsináltam magam.

És ez csak a legutolsó eset volt. Mindig mindenben megkérdőjelez és magyaráztat. Ez másnál is így van? Úgy érzem, hogy idwgileg felőről.


2023. szept. 26. 16:45
1 2 3 4
 1/40 babyboom567 ***** válasza:
77%
Igen, és ez a kezdet volt sajnos.
2023. szept. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
71%

Te meg megkérdőjelezted az apaságát....

1-1


Mondd, miért csak úgy lehet jó, ahogy te kigondolod?

2023. szept. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
27%
A kérdés inkább az, miért vállaltál egyáltalán egy ilyen pöcsikének gyereket?
2023. szept. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

2#

Ne haragudj, de szeptember végén miért kell megmagyarázni, hogy miért kell nadrág a 12 hónapos babára?

2023. szept. 26. 17:06
 5/40 babyboom567 ***** válasza:
81%

hülyeség 2-es válaszoló.a pasit a legkevésbé/legutoljára érdekli,hogy mi miatt van vagy nincs nadrág a gyereken.

Ezek miatt nem adta rá:

-lusta pö..cs

-nem bírja elviselni,hogy feladatot kap

2023. szept. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
82%
Egy egyéves nem baba és miután jelenleg is 29 fok van odakint szeptember végén...NEM, nem evidens, hogy kell nadrág. ;)
2023. szept. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 babyboom567 ***** válasza:
65%
jah, és sima provokatív kitérés,hogy x alkalom után,már ne kérjék meg semmire.
2023. szept. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
84%

Istenem ez komoly?

Az én férjem is értetlen néha,akkor elmagyarázom neki,hogy miert kell pl nadrág.

Nem kell mindjárt itt nyavogni,kommunikáció szívem,az a kulcsa mindennek.

2023. szept. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
83%
7, fordítva: pont az anyuka éri el így magától, hogy a gyerek apja egyáltalán ne akarjon részt venni a gyerek nevelésében, mert anyának csak úgy a jó, ahogy ő csinálná, semmi önállóságot nem ad az apának, pedig ugyanolyan joga van a gyerekéhez
2023. szept. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 harebell ***** válasza:
84%
Tipikusan az az eset, ahol meghallgatnám a másik félt is. Mi az, hogy "magyarázkodásra kényszerített"? Nem értett egyet veled, nem azt látta jónak, amit te. Egyenrangú szülő, ehhez joga van, ilyenkor ezt meg kell beszélni. Én se csinálok meg bármit csak úgy, amire megkérnek, és nem lustaságból nem.
2023. szept. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!