Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a különbség az egyes...

Mi a különbség az egyes terhességi tesztek között ? Volt már nektek úgy , hogy az egyik teszt már pozitív lett , a másik meg negatív ?

Figyelt kérdés
Melyik jobb? Az a papír forma vagy az a kemény terhességi teszt? Mert mindegyikre 10 erősségű van rá írva .
2023. okt. 14. 08:08
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
1-1 szánkózáshoz jó.
2023. okt. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a kazettásat szeretem, mert nem szeretek a pisivel pancsolni, és azoknál nem kell poharazgatni, elég a vizeletsugárba tartani.

Különbség pedig a márkák között van, érdekes módon akkor is, ha mindegyik 10-es erősségű papíron (az x-epil pl. 25-ös).

Régen a Predictor Early volt a leggyakrabban használt korai teszt, de mostanában sok rosszat lehet olvasni róla, mióta megújult.

Nekem a Facelle (Rossmann saját márka) jött be legjobban, igaz, hogy nagyon korán sosem teszteltem, de nemvárt napján mindig szép vastag, erős második csík volt, szóval gondolom jópár nappal korábban is látszott volna valami.

2023. okt. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen , elfutok venni egyet :)
2023. okt. 14. 08:44
 4/4 anonim ***** válasza:
5 és 10-es terhességi teszt is nagyon jo,kimutaja a terhességet.sok márka és teszt van,különböző árakal.vannak márkák,amik régen jo voltak,de most teszt szarabb lett
2023. okt. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!