Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire oltoztessem vastagon?

Mennyire oltoztessem vastagon?

Figyelt kérdés
1 eves a gyerekem bent a lasasban telen atlagban 24 25 fok van eddig egy vekony hosszu ujju felsot adtam ra de van hogy izzad elso gyerek es nagyon feltem nehogy megfazzon eleg lenne ra egy rovidujju polo is?

2023. nov. 12. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Miért van nálatok ennyire meleg? Nálunk 22 fok van esély hosszú ujjú póló van rajta, 24 fokban bőven elég a rövid ujjú.
2023. nov. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

21 fokban pólóban, leggingsben vannak bent a gyerekek 🤦

És nem azóta, hogy nagyobbak. Sose fűtünk jobban és egyévesen se volt több rajtuk a képeket visszanézve. Amiben én nem fázok, nekik melegük van.

2023. nov. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

1# Ahol régebben éltünk központi fűtéssel,amit állítani sem lehetett simán volt ennyi fok. Rövidnadrágba voltunk bent olysn jó idő volt télen. :D


Nálunk is pólóban vékony nadrágban vannak bent.

2023. nov. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kozpontink van fa futeses kazannal es nem lehet allitani
2023. nov. 12. 14:09
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
Nem lehet letekerni a radiátort?
2023. nov. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk 22 fok van,egy hosszuujju bodyban van a gyerek és egy vékony nadrágban...nem kell megfőzni azt a gyereket.
2023. nov. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

21-22 fok van, hosszú ujjú bodyban és leggingsben van. Így érzi jól magát.

Anyóséknál már most 26-27 fok van, ott általában csak egy rövid bodyban szokott lenni, mert izzad.

2023. nov. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!