Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor lesz vége az "éber kóma...

Mikor lesz vége az "éber kóma "állapotnak?

Figyelt kérdés

Kilenc hónapos a lányom. Mostanra úgy érzem az utolsó utáni erotartalekom is elfogyott. Most ott tartunk,hogy nyüszög egész nap,nincs csönd,fogzas,szepa,holdallas,stb miatt. Nehéz terhességem volt,hüvelyi,de szinte élve boncolás a illő szüléssel. A lányom iszonyat hasfájós volt,négy hónapig szinte csak ordított,a hordozó kendő mentett meg,hogy talán két darab idegsejtem maradt...viszontmost már ez a kettő is adja meg magát. Segítségünk nincs,mindenre ketten vagyunk a férjemmel. A lányom még mindig szopik,és még mindig nem aludt át egy éjszakát sem, még mindig maximum öt órát tudom aludni,azt is tobb reszletben. Kezdek teljesen kinerulni,mindene gyes napot úgy kezdek,hogy nullan vagyok,e sgyakorlatilag fel sem ébredek már ebből az éber kómából. Ez már örökké így lesz? Ráadásul ezazegesz napos nyuszogest nagyon megvisel,minden egyes nyüsszentes olyan,mintha kést vájnának az agyamba. Jól érzi magát egyébként több yire,gyakorolja a hangjat meg az akaratát,és ha olyanja van,gy percig nincs el egyedül .

Csak olyanok írjanak,akik átmentek hasonlóan,nulla segítséggel..nem vagyok már fiatal sem,37 vagyok. Kusza lett,tudom,de nehéz pár sorba leirnia lelki állapotom,aki hasonlóan átment úgyis érzi,aki nem,annak úgyis hiába magyarazom. Sajnos akármilyen fáradt vagyok nem tudok nappal értelmes mennyiséget pihenni,még akkor sem,mikor a lányom alszik.vagy elalszik,és mikor ébred, még rosszabbul vagyok,vagy csak próbálom pihenni,de nem sikerül,és ezért vagyok még rosszabbul.



2023. nov. 13. 15:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt,de kiderült akkor sírosqbb volt ha shake-e5 ittam kiderült tejfehérje allergiás. Amióta nem fogyasztok semmilyen tejterméket jobb lett,így is kelt de max 1-szer. 1 hete bölcsibe jár annyira lemerült hogy éjjel fel se kel. Kitartást.
2023. nov. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 9 hónap szoptatás után válts tápszerre. Mi is ebben voltunk, pontosan átérzem a helyzetet, olyan 8-9 hónapos korában volt a mélypont. Fogzás, szepa, nem alvás stb. Egyszerűen az idő segítetett 11 hónaposan kezdte átaludni az éjszakát. Na onnantól éreztem, hogy részben visszakaptam az életem. 10 hónapos volt, mikor leválasztottam a szopiról, mert tetézte a szeparációs szorongást én meg roncs voltam már az éjszakai 6xkeléstől. Tápszertől jóllakik, ninxs már ilyen mizéria éjjel, még fogzás alatt is szépen alszik a saját szobájában (most 13 hónapos).

Szóval kitartást kívánok és tudom közhely, de hidd el, már csak hónapok vannak hátra ebből a korszakból. Gyorsan túllesztek rajta.

2023. nov. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is,12-es

Megkérdezhetem,milyen tápszert adtál neki? És meddig,egy éves koráig?

2023. nov. 13. 19:38
 14/18 anonim ***** válasza:
17%

Nem muszáj neki tápszert adni. (ha nem akarsz, nyilván)

Csak ha szoptatsz akkor neked is diétázni kell. Nézni kell a bolti összetevőket is. Ennyi.

2023. nov. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Ohh.2 éves,még mindig itt tartunk.

3 óránként kel a mai napig. Ma pl 3kor kitalálta, nem akar aludni, 4ig forgolódott.

Reggel 6kor kel, este mire tudnék aludni, olyan fáradt vagyok, hogy már azért nem megy.


Szeptemberben elkezdte a bölcsit, eleinte fél nappal. Hiába próbáltam aludni míg nem volt itthon, semmivel nem lettem előrébb. Mikor felkeltem, mégrosszabb volt, cserébe hajnalig nézelődtem.


Visszamentem dolgozni, hát életem zombipontját élem.

2023. nov. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
34%
Kérj egy kis segítséget az Otthon Segítünk Alapítványtól. Nézz utánuk a neten, találsz infót róluk!
2023. nov. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

3 éves hisztis a nagy és egy újszülött, aki hasfájós, reflux hónapokon keresztül,nulla segítség, mindenki beteg, karácsony, tejallergia…

A kicsi mai napig képes egész nap hümmögni, sír ha nem lát, pisilni alig tudok elmenni, emeletes ház, apa sokat van napokra távol, a nagyobbik heti 15 órába jár oviba, ami 1 óra oda- vissza.

Napirend, mi hogy legyen, kaja, alvás, legyen a ház rendben, kaja legyen a gyerekekkel is legyél, de az nem jó, ami a másiknak jó

Ááá

1 éves lesz a kicsi, a nagy 4 evés lesz

Még nem látom a végét, de egyszer csak jobb lesz

2023. nov. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
71%

12-es vagyok.

Beba suprem 2-t adtam neki.

De most hallottam, hogy sokan a Milumil Cesar-Biotikra esküsznek szoptatás után (nem feltétlen kell császáros babának lenni).

2023. nov. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!