Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális ha a gyerekek apja...

Normális ha a gyerekek apja minden (!) héten 2-3 este eljár otthonról (pókerezni, társasozni)?

Figyelt kérdés
Vagy ez más családokban is így megy ès csak nekem fura, hogy az idôt nem inkább a gyerekeivel (ovis ès kisiskolás) akarja tölteni?
2023. nov. 25. 21:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha téged zavar, akkor beszélj vele erről, hogy legyen többet otthon
2023. nov. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
Én ismerek ilyen családot és nekem is furcsa, de nekik teljesen normális. A nőt nem érdekli, hol-mit csinál a férje, sőt, nevetve meséli, hogy élvezi, ha nem b*ssza el az estét, azzal, hogy otthon marad. Vannak egyébként közös programjaik is, tehát nem rideg a viszonyuk. A nő nem jár amúgy kb sehova, munka+gyerekek miatt legfeljebb.
2023. nov. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy amúgy mennyit tud velük foglalkozni, milyen a munkabeosztása. Egy átlagos magyar családban nehezen tudom elképzelni, hogy a munka, házimunka, gyerekekkel foglalkozás mellett ez belefér. De ha mondjuk háztartási alkalmazott van, akkor simán.
2023. nov. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy már a gyerekek előtt is ezt csinálta? Mert akkor szerintem tudod mit gondolok... Ha utána lett ilyen, akkor kapuzárási pánik
2023. nov. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
72%

Nálunk nem így megy.

Pl. az én párom pár hete nem találkozott a haverjaival. Mára megbeszélték, velem is egyeztetett, hogy nem-e probléma (nekem általában nem az). Elaltatta az egyik gyereket, amíg én elaltattam a másikat, utána ment el. Amikor hazajön, akkor is számíthatok rá, ha az egyik kicsi ébred (részegen sosem jön).

Mindig figyelünk rá egyaránt, hogy az énidő ne menjen a gyerekek rovására, se a másik nyakába ne tegyünk nagy terhet.

2023. nov. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez túl sok. Kéthetente egy ilyen alkalom okés lenne.

Untatja a gyerekes lét, gondolom. Majd megbánja, ha látja, hogy nem kötődnek hozzá a gyerekei.

2023. nov. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
18%
Teljesen normális, ha neki ez kikapcsolódás, és otthon nem okoz gondot.
2023. nov. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
2%

Felnőtt ember társasozik? Gyerekkel is unalmas, nemhogy más felnőttekkel. Nem is hallottam még ilyenröl, hogy felnőttek összeüljenek társasozni.

Ami a pókert illeti, próbálj meg otthon is pókerezni vele, jobb ötletem nincs. Bár gondolom nem a játékra van szüksége, csak arra, hogy ne legyen otthon. Nem neki való a családosdi. Vagy nő van a dologban.

2023. nov. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
89%

Semmiképp nem jó. Először is azért mert téged ez zavar, feltételezem beszéltél is erről vele, mégis eljár. Másodszor mert valószínűleg nem egyenlő terheket viseltek a családban, ha neki ez belefér. Ez az aránytalanság sajnos nem tesz jót a kapcsolatnak sosem.

Aztán ugye ott van az is, hogy azért mászkál el mert nem akar otthon lenni, tényleg sokkal jobb móka felnőtt társaságban játszogatni, mint gyereket nevelni, de a szülőség sok lemondással is együtt jár sajnos.

Persze nem kell besavanyodni, de mindenképp alkalmazkodni kell a család közös jóléte és az egyensúly megtartása érdekében.

Úgy tűnik belőle hiányzik az erre való törekvés. Próbálj vele még erről beszélni, lehet hogy nem ment át az üzenet neki vagy nem érti hol a probléma mert nem látja át.

2023. nov. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
87%
Én nem tartom normálisnak, de teljesen mindegy, hogy én mit gondolok. A feleségének kéne vele leülnie beszélgetni erről, ahelyett, hogy a gyakorin vadidegeneket kérdez erről.
2023. nov. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!