Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Újszülött érkezése előtt...

Újszülött érkezése előtt mosógép tisztítása?

Figyelt kérdés
Eddig ecettel, üres program futtatásával csináltam. Ti hogy csinálnátok, hogy igazán hatékony legyen?

dec. 10. 07:20
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Jaj
dec. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Ugyanígy, hatékony :)

A baba már a pocakodban megismerte az otthonotok bacilus készletét, így ez számára egy teljesen biztonságos terep. Az általános tisztaságon felül nem szükséges agyon tisztítószerezni a lakást. A sok vegyszerrel (nem az ecetre gondolok, hanem domestos és egyéb fertőtlenítők) sokkal többet árthat az ember.

dec. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik gyerekem előtt se fordult meg a fejemben, hogy a mosógépet ki kellene külön tisztítani. És még élnek és egészségesek...
dec. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A mosógépem onnantól lett koszos, hogy gyerekeim lettek 😅

Addig se pisis, se kakis, se hányadékkal szennyezett ruhát nem mostam benne.

dec. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tisztítottam máshogy a mosógépet,sőt figyelj,most leszek a szaranya:a gyerek ruháit sem mostam külön a miénktol...
dec. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Ha szerinted ecettel nem hatékony, akkor eddig miért azzal csináltad?
dec. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges. Gondolom nem trágyaleves munkásruhát mosol vele.
dec. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Figyelj. Volt ilyen rokonunk,hogy csíramentesen nevelte a lányát. A kisbabát végül valami immunrendszer erősítő baktérium injekciókra kellett hordani,mert konkrétan nem volt immunrendszere!


Ne vidd túlzásba.


Amúgy tisztában vagy vele, hogy onnantól, hogy megszületik a baba, millió és millió baktérium hemzseg a bőrén? És ez a normális.

A tiéden is.

dec. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez is tipikus első gyerekes kérdés. Nem kell úgy bántani, szerintem sokan átesnek ezen először. 😀

Nem kell kimosni, nem lesz semmi baja.

dec. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%
Nekem a mosógépem x mosásonként jelez, hogy tisztítsam meg és utána lefuttat egy fertőtlenítő programot. Én abszolút nem védem a gyerekem a kosztól, de azért nem hülyeség időnként kitakarítani a mosógépet. Én ecetes szivaccsal átdörzsölöm a gumi részt, fogkefével a kis hajlatait (vagy hogy hívjam), aztán egy 70 fokos, Sanytolos tisztító programot lenyomok rajta.
dec. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!