Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Cseden lévő anyák, kisbabás...

Bogica0616 kérdése:

Cseden lévő anyák, kisbabás anyukák. Van segítségetek az otthoni munkában?

Figyelt kérdés
jan. 6. 16:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
A férjem
jan. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
14%
Te segítesz most másnak a munkájában? Ugye, hogy nem. Neked most ez a munkád ezért kapod a pénzt.
jan. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
76%
2, éppenséggel csakis a gyermekgondozás most a munkája, azért fizetik, nem a háztartásért...
jan. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Hozzá tenném, hogy mit segítenek és milyen gyakran? Elvi vitába keveredetem a férjemmel. Szerinte más nők nem szorulnak segítségre, van idejük mindent ellátni, akár úgy, hogy a gyerek a kezükben van. Természetesen csinál itthon dolgokat, mert itthonról dolgozók. De szerinte másnak nem kell segítség.
jan. 6. 16:34
 5/23 A kérdező kommentje:
Jaj igen segítek másnak a munkájában ha kell.
jan. 6. 16:35
 6/23 anonim ***** válasza:
93%

Mi számít segítségnek? Mert itt azt is annak veszik, ha az apa foglalkozik munkaidő után a saját gyerekeivel vagy végzi a KÖZÖS házimunkát. Nálam ez pl nem segítség, csak közös felelősségvállalás.

Bébiszitter, bejárónőnk vagy ilyesmink nincs, nagyszülők max havi 1x jönnek látogatni, nem segíteni.

jan. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%
Én sem segítségnek veszem, mindenki csinálja amit megszokott
jan. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Bármi számít segítségnek, minden amit otthon tenni kell, akár egy kávé főzés. A gyerek vigyázzása, míg fürdész
jan. 6. 16:40
 9/23 anonim ***** válasza:
95%

A férjem. Gyerek előtt is közös volt a házimunka.

Szó nélkül takarít, fürdőt és a wct ugyanúgy kipucolja, mosást indít, stb. Egyedül főzni nem tud.

Úgyhogy ebből sosincs nálunk gond.

jan. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Párom eljár dolgozni.Kb 10 órát vagyunk egyedül, kicsit többet is ha épp rossz a közlekedés. Mivel főleg én vagyok itthon napközben így adódik, hogy én végzek több házimunkát, mondjuk mosogatógépet meg mosógépet be ki pakolni nem egy nagy történet.A főzésnél azért előfordul hogy ő csinálja ha mondjuk rossz volt az éjszaka és a napunk se úgy ment ahogy kellett volna, de nincs köztünk vita ezen.Mármint adódik hogy arra több jut aki több időt tölt itton.Mikor munkanélküli volt én meg dolgoztam akkor ő csinálta ezeket a dolgokat pld ..
jan. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!