Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Puffadás és sok puki este ?...

Puffadás és sok puki este ? Pár napja mensi előtt pár nappal ? Edigg ennyire sosem fordult elő

Figyelt kérdés
jan. 21. 22:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Ezek nem igazán terhességi tünetek, legalább is ilyen hamar biztos nem.
jan. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
25 ig ciklus napon vagyok általában 30 napos ciklusaim vannak .esetleg pms tünet lehet? Mert edigg nem volt sose ilyen
jan. 21. 22:42
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg mindig ilyen tüneteim vannak mensi előtt, alatt
jan. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Ha olyat eszem én is fingok mint a ló.

Nem hiszem hogy ez terhestunet Vagy aki sokat fingik az már terhes?

Lehet megettél valamit ami nem volt jó, könyörgöm ne kössünk már mindent a terhességhez meg a PMS tunetekhez.

jan. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért írjatok a terhességet egy szóval sem írtam hogy terhes tünet vagy hasonló ....
jan. 21. 22:58
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Pms is lehet, meg bármi, pms is változhat, nekem teljesen más volt tizenévesen, mint a húszas éveimben.
jan. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#5 Mert ez a gyerekvállalás kategória! És mivel nem gyerekről van szó, hanem egy felnőtt nőről, így ez egyféleképpen kapcsolódhat a kategóriához, ha terhes vagy, vagy azt gyanítod.

Rossz helyre írtad akkor a kérdést.

jan. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek
jan. 21. 23:02
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Az a fura, hogy ez nekem pont egy korai tünet volt, legalábbis utólag eszembe jutott, hogy milyen puffadt voltam, a gázok meg távoztak, szerencsére inkább csak esténként...

Nem emlékszem, hogy ettem volna bármi szeleset, ráadásul már a pozitív teszt után szinte egyből sem tudtam behúzni a hasam, szóval tényleg olyan extrém puffadást tapasztaltam, amilyet soha előtte.

Ráadásul nem is gondoltam, hogy terhes vagyok, tehát biztos nem képzeltem bele semmit, tényleg utólag ugrott be, hogy mióta is tapasztalom ezt... Persze nem mondom, hogy 100%, hogy attól lett volna, de nagyon gyanús, és én meg vagyok róla győződve, hogy összefüggött. :)

jan. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A kérdezőnek és a 9esnek is mondom, hogy ilyenkor a progeszterontól puffadsz. Amit terhel a szervezeted menstruáció előtt és terhesség esetén is. Én minden menstruáció előtt puffadtam illetve mikor nem jött meg akkor is. Sőt 14 hetes vagyok és nem akar elmúlni sajnos...
jan. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!